2726
من چندراهکار کلی میگم البته تو براساس شناختی که از سلیقه و شخصیت شوهرت داری باید هرکدوم به دردت خورد ...

مورد ۴ یه جوریه 

مگه میشه 

کسی که خیانت کرده ک محبت نمیکنه 

و فقط دوست خداست ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدا میشدم اگه بچه داشتم بازم جدا میشدم چون بنظرم بچه نیاز به مادر قوی و محکم و شاد داره بچه نیاز دار ...

خب باباشو ازش گرفتی . بخاطر یه حس خودت . 

اون تااخر موقع جشنای مدرسش موقع ازدواجش 

عیدا 

هر موقعی که همه با پدراشونن اون تنهاس 

بنظرت آسونه این جسارت ؟

و فقط دوست خداست ...
خب باباشو ازش گرفتی . بخاطر یه حس خودت .  اون تااخر موقع جشنای مدرسش موقع ازدواجش  عیدا& ...

درسته بچه به پدر مادر کنار هم احتیاج داره ولی وقتی تو یه محیطی که عشق و احترام نباشه بزرگ شه فایده ای نداره بدون پدر مادر کنارهم ولی مثل همخونه بودن

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
کسای که شک کردین و بعد بهتون ثابت شد بیاید بگید چجوری؟

استار هیچ کسی تو موقعیت شما نیست و سرنوشت    شمارو نداره،خودتی ک  گذشتتو ساختی و  امروزتو زندگی کردی و ایندتو میسازی

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم

نه عزیزم از همچین مردی باید جدا شد به خاطر اینکه باعث بیمار شدن روح و حتی جسم‌شما ممکنه بشه و ردی بچه هاتونم اگه دارید تاثیر منفی بذاره و الگوی نا مناسبی براشون باشه .اگه زن از طرف خانواده حمایت میشه یا خودش کاری داره و استقلال مالی داره هر چه سریع تر جدا بشه بهتره چون ادمی که زن میاره خونه درست بشو نیس ترک عادت موجب مرضه

مورد ۴ یه جوریه  مگه میشه  کسی که خیانت کرده ک محبت نمیکنه

ساختار روحی- روانی آقایون جوریه که همزمان میتونن نسبت به ۲زن یا حتی بیشتر، عشق و محبت داشته باشن درحالیکه یه زن اگه عاشق بشه تمام ذهن و قلبش فقط درگیر همون شخص خاص هست.

ساختار روحی- روانی آقایون جوریه که همزمان میتونن نسبت به ۲زن یا حتی بیشتر، عشق و محبت داشته باشن درح ...

بی خیال !هر کی بخواد هرزگی پیش بگیره توجیهشم یادمیگیره

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم
2706