2737
2734

بستگی به خودت داره،من همسرم بهم خیانت کرد؛دفعه اول بخشیدمش ولی همیشه توو ذهنم بود؛تا اینکه چندماه بعد دوباره مچش رو گرفتم؛الان دنبال طلاقم چون نمیخام ایدز بگیرم وتاوان کثافتکاری یه عوضی رو من بدم و اینکه لیاقت من این نبوده و نیست؛البته تا ابد خدارو شاکرم که بچه ندارم؛ و اینم بگم که وقتی اومدم قهر خونه بابام حالم خوب نبود رفتم دکتر اعصاب و روان بستری توو تیمارستان رو برام تجویز کرد.حالا خودت میدونی عزیزم؛البته از یه مشاوره خانواده ی مجرب برای تصمیمت کمک بگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی عزیرم واسم دعا کن از زندگی بعد از طلاق واهمه دارم 

ایشالا که بتونید یه تصمیم درست بگیرید و زندگیتون به اخر نرسه هرچند که با توجه به چیزایی که شما تعریف کردید نرسیدن به اون نقطه خیلی سخته..!!

هیچ چیز واس یه ادم اینجوری خراب شدن زندگی مشترکش نیست قطعا.. بخصوص تو سن و سال شما..

ولی من فک میکنم یکی از دلایل به مشکل رسیدن شما شاید تو سن پایین ازدواج کردن و در نظر نگرفتن همه جوانب و احساسی برخورد کردن با مقوله مهم ازدواج بوده.

بله...

زندگي بعد از طلاق خيلي توي ايران سخته

حتي اگه وضع ماليت خوب باشه و شاغل باشي

دوم اينكه بچه هاي طلاق تباه ميشن

فنا ميشن

وااقعا گناه دارن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738
ببين اي كاش تو اين روزا دوستي مثل تو داشتم

کدوم روزا عزیز؟خدایی نکرده مشکل مشابه برات پیش اومده؟

من خودم روزای سختیو گذروندم.اینایی ک نوشتم حرف دله نه واگویه های تکراری حاصل از زندگی دیگران.. اینو خوب فهمیدم ک خودمو دارمو خدامو فقط..ینی فقط خودم میتونم زانوهامو بغل کنم و موهامو دست بکشمو خودمو اروم کنم و یه تصمیم قوی بگیرمو بلند شم...میدونی هموطن؛زندگی گاهی خیلی خیلی سخت میشه ولی هنوزم میشه کم نیوورد و روشو کم کرد💪💪💪

کدوم روزا عزیز؟خدایی نکرده مشکل مشابه برات پیش اومده؟ من خودم روزای سختیو گذروندم.اینایی ک نوشتم حر ...

نميتونم اينجوري چيزي بگم ولي كاش آدمي مثل شما واقعي بود براي من نه مجازي 

نميتونم اينجوري چيزي بگم ولي كاش آدمي مثل شما واقعي بود براي من نه مجازي 

درکت میکنم.ادم گاهی اوقات ادم جز خدا نمیتونه حرف دلشو پیش کسی بگه...مثل حضرت علی و درد دلش با چاهش...

توکل کن و قوی باش..دنیا ب آخر نرسیده😉

اگه بدونم عشق همون عشق سابق ميشه همه چي رو تحمل ميكنم

نمیدونم مشکلت خیانته یا سردی زندگی

فقط بذار یه چیزیو اعتراف کنم ک نه واقعا اون عشق دیگه عشق سابق نمیشه مگر ک بسپاری ب دست زمان و بزنی تو خط بیخیالی.

نمیدونم مشکلت خیانته یا سردی زندگی فقط بذار یه چیزیو اعتراف کنم ک نه واقعا اون عشق دیگه عشق سابق نم ...

يعني نميشه؟

فقط به اين اميد زنده ام كه روزاي بهتري بسازم

فقط خيلي تنهام دلم تا جا داره پره

2706