2726
عزیزم یه سوال  من کد احراز هویت تل گرام شوهرم ک نصب کرده رو دارم اگر بخوام رو گوشیم شمارش نصب ...

عزیزم اون قبلیه انقضا شده دوباره باید کد بگیری اره وقتیم واردش بشی یه پیام میاد که فلانی وارد شده اونو باید پاک کنی بنظرم رو لب تاپ بریزی بهتره اینجوری مجبور نیستی کانتکتاتو پاک کنی 

واتس اپ رو هم فکر میکنم بشه و لب تاپ ریخت 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدا میشدم اگه بچه داشتم بازم جدا میشدم چون بنظرم بچه نیاز به مادر قوی و محکم و شاد داره بچه نیاز داره تو محیط پر از عشق و محبت و احترام بزرگ شه که عشق و محبت و احترام یاد بگیره نه تو محیطی که کینه و ناراحتی هست بزرگ شه  وقتی من با دیدن خیانت یه ادم افسرده و همیشه شکاک باشم چه فایده ای داره واسه بچه ام.نمیدونم شاید نظر من اشتباه باشه.

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
عزیزم اون قبلیه انقضا شده دوباره باید کد بگیری اره وقتیم واردش بشی یه پیام میاد که فلانی وارد ش ...

از بابت کانتکت مشکلی نیس اخه شماره های من همه تو گوشیش هس 

بعد چجوری میتونم رو لب تاب نصب کنم؟

2728
هونور

عزیزم من این گوشی رو نداشتم و نمیدونم چی به چیه ولی پسوردش الگوریتمه یا اثر انگشت؟ 

اگه اثر انگشته تو خواب باید انگشت بزنی 

اگه الگوریتمه یکم گوشیشو چرب کن اثرشو پیدا میکنی 

اگرم رمزه باز همین چرب کردن جواب میدت

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
از بابت کانتکت مشکلی نیس اخه شماره های من همه تو گوشیش هس  بعد چجوری میتونم رو لب تاب نصب کنم؟

یه وی پی انن واسه لب تاپ بخر 

تلگراموممم رو لب تاپ نصب کن 

واتس اپ رو هم میدونم نسخه دسکتاپش هست ولی نصب نکردم نمیدونم میشه همزمان با موبایل رو دسکتاپم ریخت یا نه 

عزیزم من این گوشی رو نداشتم و نمیدونم چی به چیه ولی پسوردش الگوریتمه یا اثر انگشت؟  اگه اثر ان ...

بعد کجا پیام میره براش که وارد تل گرام شده رو گوشی اون میده؟

شاعل نیسم اما بالخره میتونم برم سرکار یا مهریمو بگیرم

دوست عزیزم، من اصلا به مسایل احساسی و خانواده و عشق و علاقه اش کاری ندارم . شخصی که رابطه جنسی خارج از تعهد ( ازدواج یا دوستی ) داره ، یعنی با بیشتر از یک‌ نفر س ک س داره. در معرض انواع ویروس های بیماری های مقاربتی قرار داره. ایدز و هپاتیت ها علایم بالینی نداره و از قیافه یه نفر نمیشه تشخیص داد که میتلاست یا نه. عزیزم غیر از ایدز و هپاتیت سی و شش بیماری مقاربتی دیگه هست که حتی با کاندوم هم منتقل میشه مثل انواع ویروس اچ پی وی و هرپیس و ... 

در نتیجه از آخرین س ک سی که داشتی بذار سه ماه بگذره و برو ازمایش بده ببین چه ویروس هایی ازش گرفتی چی نگرفتی . و طلاق بگیر و هرگز با ادم خیانت کار نخواب 

بعد کجا پیام میره براش که وارد تل گرام شده رو گوشی اون میده؟

من دوبار هکش کردم اما اون فهمیده به خاطر همین رمز گذاشت رو گوشیش میدونی از کجا فهمید شماره های گوشی من رفت. رو گوشی اون و فهمید 

یه وی پی انن واسه لب تاپ بخر  تلگراموممم رو لب تاپ نصب کن  واتس اپ رو هم میدونم نسخ ...

اها الان شوهر من رو لب تاب خودش تلگ رامش رو ریخته و فی لتر ش کن نصب کرده اما من امروز دفتم پای لب تابش چک نم ف یلتر شک ن باز نشد ارور داد...میدونی واسه چیه؟

دوست عزیزم، من اصلا به مسایل احساسی و خانواده و عشق و علاقه اش کاری ندارم . شخصی که رابطه جنسی خارج ...

بله سما درست مبگی حتی جندشم میشه کنارش بخوابم 

من دوبار هکش کردم اما اون فهمیده به خاطر همین رمز گذاشت رو گوشیش میدونی از کجا فهمید شماره های گوشی ...

از بابت این قضیه مشکل ندارم چون مخاطبای من رو داره 

من چندراهکار کلی میگم البته تو براساس شناختی که از سلیقه و شخصیت شوهرت داری باید هرکدوم به دردت خورد استفاده کنی.

۱- نقاط ضعف خودتو اصلاح و نقاط مثبت و تقویت کن.

۲-اعتماد به نفست و زیاد کن. مرد از زن ضعیف خوشش نمیاد.

۳- به شوهر نباید اظهار وابستگی کرد یعنی اصلا نباید حس کنه که اگه هربلایی سر زنش بیاره بازم هیچی تغییر نمیکنه. این ضریب امنیت باید در شوهرت ازبین بره و بدونه اگه خطا کنه تورو از دست میده.

۴-محبتی که به شوهرت میدی همیشه کمتر از محبتی باشه که ازش دریافت میکنی.

۵-به سلیقه همسرت تو آرایش و لباس و میزان لوندی و عشوه پی ببر و سعی کن زن رویایی همسرت باشی.

۶-شوهرت متوجه نشه تو به خیانتش پی بردی چون اینطور حریم بینتون از بین میره.

۷- درصورت امکان حتما خودتو شوهرت به مشاورخانواده مراجعه کنید.

۸-اگه اهل قرآن و نماز هستی یه سری راهکار برای جذب همسر تو اینترنت هست ازشون استفاده کن.

2706