2726

والا تحمل ادم خاعن سختتره مگه  راهی نمونده باشه واست . مثل خودم که مجبور شدم . زندگی کنم . راهی ندارم جر موندن . بچه نداری و شرایطش داری که مطمعناا طلاق بهتر هست 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخه تاپیک نصفه نیمه چرا میزنید هیچ توضیحی نمیدین ک اگه طلاق بگیری جایی داری بری؟ درامد داری؟ مجبور نیستی واسه پول صیغه و زن دوم و دوس دختر و...بشی؟ (که خیلی اذیت کنندس) اگه شرایط داری قطعا زندگی با خیانتکار در شان هیچکس نیس اگه نداری اونقد صبر کن ک شرایط رو فراهم کنی.

باید اول مطین شم که خیانت کرده اما ۹۹ درصد مطمئنم

ایشالا ک اشتباه میکنی

ولی اگ حقیقت بود من ی ددصد هم کوتاه نمیومدم 

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
بچه ندارم

پس بیخیالش شو

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
حدس میزنم شوهرم خیانت کرده بچه ندارم 

عزیزم اول اطمینان پیدا کن بعد تصمیم بگیر 

با شک نمیشه پیش رفت 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

من به دلایلی غیر از خیانت ، از مادر دخترم جدا شدم و الان زندگی آرومتر و هدفمندتری دارم بصورتی که اون دوران رو کابوس میدونم

هم پدر شدم و هم مجرد............................جدا شدم و با دخترم زندگی میکنم
اخه تاپیک نصفه نیمه چرا میزنید هیچ توضیحی نمیدین ک اگه طلاق بگیری جایی داری بری؟ درامد داری؟ مجبور ن ...

اره خانوادم پشتمن  درامد ک میتدنم خب کار کنم و مهریمو بگیرم .بچع هم ندارم 

حدس میزنم شوهرم خیانت کرده بچه ندارم 

عزیزم با حدس که کاری پیش نمیره یا رومی روم یا زنگیه زنگ 

خودتو تو برزخ نذار دو دو تا چهارتاتو با خودت بکن و اگه تصمیم گرفتی که میتونی از پس طلاق بر بیای موضوع رو ثابت کن برای همیشه خودتو تو برزخ نذار 

2706