1147
44
آخی عزیزم😔 خیلی تهوع بده مخصوصا اینجوری که تو تهوع داری و بستری شدی. انشالله به خاطر تو دلیت حالت ...

خیلی حالم بده معدم هیچیو نگه نمیداره دیگه خسته شدم بخدا،الان بیست و چند روزه میگم فردا بهتر میشم ولی روز به روز بدترم نمیتونم بخوابم نصف شبم تهوع و استفراغ دارم هیچی تاثیر نداره روم دیگه دستام جا واسه سرم زدن نداره

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی حالم بده معدم هیچیو نگه نمیداره دیگه خسته شدم بخدا،الان بیست و چند روزه میگم فردا بهتر میشم ولی ...

آخی عزیزم☹

تو بدنت جا واسه سرم نداره من بدنم جا واسه آمپولایی که هرروز باید بزنم نداره بدنمو ببینی همه کبود شده وحشتناک هرکی میبینه دلش میسوزه.

عزیزم فکر کن در دنیا تو تنها کسی نیستی که این مشکل رو داری. وقتی بچت به دنیا اومد تمام این روزا یادت میره.

خلاصه این روزا هم میگذره مگه میشه نگذره؟ تو کسی رو دیدی این روزا واسش موندگار شده باشه؟ من خودم زجر کشیده بارداری ام😭 ولی ببین خیلیا آرزو دارن مثل تو عذاب بکشن ولی باردار بشن

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
آخی عزیزم☹ تو بدنت جا واسه سرم نداره من بدنم جا واسه آمپولایی که هرروز باید بزنم نداره بدنمو ببینی ...

ناشکری نمیکنم بخدا ولی من خیلی مریضی و گرفتاری کشیدم دیگه صبرم تموم شده آبجی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

ناشکری نمیکنم بخدا ولی من خیلی مریضی و گرفتاری کشیدم دیگه صبرم تموم شده آبجی

همینه دیگه آبجی جون منو ببینی یه جای سالم ندارم میخوای عکس کبودی هامو بزارم اصلا دیگه جای آمپول ندارم☹

اشکال نداره عزیطم تحمل کن. تهوع تا جند وقت دیگه قطع میشه نهایاتا تا ۵ ماهگی فکر کنم بمونه

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
همینه دیگه آبجی جون منو ببینی یه جای سالم ندارم میخوای عکس کبودی هامو بزارم اصلا دیگه جای آمپول ندار ...

عزیزم بمیرم،خداکنه حداقل استفراغم خوب شه بالای ۱۰بار در روز بالا میارم راست میگی کاریش نمیتونم بکنم جز تحمل خدایا بهم صبر بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156