2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بعد از چند دقیقا یه هاله ای بود که اصلا مشخص نبود با چشم غیر مصلح قابل دیدن نبود😁 بعد از چند ساعت پررنگ شد

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
من بعد از چند دقیقا یه هاله ای بود که اصلا مشخص نبود با چشم غیر مصلح قابل دیدن نبود😁 بعد از چند ساع ...

مال منم همینطور بود خودم میدیدمش اما شوهرم میگفت نه نیست بعداز چند ساعت اونم گفت میبینمش البته سه روز داشتم به پری

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته
من بعد از چند ساعت یه خط کمرنگ انداخت پارسال همین موقع ها بود الانم دخملیم چهار ماهشه

من الان سرگیجه دارم و دل درد شبیه به پریود سر گیجه دارم خیلی 😖 

روی بی بی چک نوشته تا چند دقیقه معتبره

اون علامتی که بعد از چند ساعت میفته به خاطر خشک شدن بی بی چک هست.

بی بی چک من بعد از ۳ سال و خورده ای اقدام برای اولین بار مثبت شد به محض تماس ادرار. ولی آزم منفی بود...

بی بی چک هم دیگه قابل اعتماد نیست... تازه ۳ تا بی بی چکم رنگ انداخت

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
روی بی بی چک نوشته تا چند دقیقه معتبره اون علامتی که بعد از چند ساعت میفته به خاطر خشک شدن بی بی چک ...

بی بی چکت چه مارکی بود؟قطره چکونی بود؟اینم بگم عزیزم یه بارداری هایی هست به اسم‌ بارداری های شیمیایی احتمالا اون بوده برای شما

بی بی چکت چه مارکی بود؟قطره چکونی بود؟اینم بگم عزیزم یه بارداری هایی هست به اسم‌ بارداری های شیمیایی ...

یکیش مدیکور و دو تاش روژان.

آخه من هفته پیش لکه بینی داشتم که هیچ وقت نداشتم. شک کردم ۵ بار بی بی چک گذاشتم که دو تاش ادرار رقیق بود و منفی شد ولی سه تاش همون لحظه مثبت شد و بی بی سوم که مدیکور نواری بود خیلی پررنگ بود. فرداش رفتم آز منفی بود.

هنوزم پریود نشدم. 

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
2706