2733
2734
عنوان

شوهرای شمام مثل شوهر من روز ولنتاین بی احساس بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره....سپندارمذگانوقبول داره....پنج اسفند...روزعشاق ایرانی

خخخخ واقعا ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728

شوهر منم هدیه ویژه نگرفته بود رفته بود شیرینی فروشی از این شیرینی ها که مال ولنتاین هست قلب و جینگول مینگول هست خریده بود... البته من صبح بهش تبریک گفتم. شیرینی که خرید برام از هدیه هم با ارزش تر بود . توقع بالایی ندارم

دمش گرم سرشو سبک کرده🤗

🙂🙂🙂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738

من اصلا برام مهم نیست چون عاشق شوهرمم و به عشق اونمم ایمان دارم

و اصلا درگیر این مسخره بازیا نیستم

خیلی هم با ذوقیم هردومون

مثلا شوهرم یه روز با یه پیانو ی درست حسابی اومد خونه بدون مناسبت چون قبل از ازد گفته بودم عاشق پیانوام و از این سوپرایزا

ولی بدم میاد خودمو اسیر روزای با قاعده ی دیگران کنم حتی به شوهرم گفتم روز زن هیچ وقت هیچی بم نده

بازم هیچی...

😁😁😁😁😁والا منم دیشب بعد ۱۲بهش اس دادم ج نداد از صبحم فقط یکبار دیدمش بیاد خونه ببینیم چی میشه....

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
انقدر مردا گرفتارن که روز عشق یادشون نمیمونه در این اوضاع مملکت!! دیگه اذیت نکن گند نزن به سایر خو ...

کاملا موافقم باهات مگه عشق وعلاقه به این چیزاست .صبح تا شب به خاطر زندگیشون دارن زحمت میکشن این نشوندهنده عشقشون نیست ؟ولن رو تبریک بگن خیلی عاشقن ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706