2726
عنوان

شیر نخوردن نوزاد 5 ماهه

1081 بازدید | 16 پست

سلام 

پسرم 4 ماهش تموم شده و وارد 5 ماه شده

چند روزه نه سینه و نه شیشه نمیخوره باید راه برم ک یکم بخوره چیکار کنم

رفلاکس داره و دو ماه امپرازول خورد

شاید یه چیزی خوردی که شیرت بدمزه شده کلپوره بخور تا شیرت صاف شه

سوسیس کالباس سیر و پیاز زیادش شیرو بد طعم میکنه 

کنجد و عسل و خرما بخور

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زمان گریه هاش با قبل فرق کرده ........چند روزه این طوریه .....غذا چی خوردی ......اگه واسه رفلاکس باشه بعضی غ ذاها بدتر ش می کنه ......   تازه دیگه الان تو پنج ماهگی باید دیگه کمتر مشکل دل درد داشته باشه .....

سینه تونو بشورین و خنکش کنین با یه تکه یخ شاید بگیره دخترک منم رفلاکسی بود یه دوره همینجوری بود با قاشق یا قطره چکون شیر خشک میدادم یا حتی شیر خودمو یا سینه مو خنک میکردم میگرفت

الان بهتر شده یه کم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
بچه منم پنج ماهشه خیلی شیرش کم شده رفلاکس داره دکتر بردم یه بار فایده نداشت الان پدی لاکت بهش میدم ب ...

چرا تو خیلی از موارد وقتی بچه بشینه یا به غذا خوردن بیفته بهتر میشه

ایشالله که بهتر شه من همه امیدم به اینه که غذای کمکیشو شروع کنم شاید بهتر شه

خودتونم مراعات کنین من تقریبا  گوشت گاو و لبنیات و مرکبات و گوجه و بادمجان و رب و ادویه و... رو گذاشتم  کنار تو این سه چهار ماه   

شیرخشک هم نمیخوره

عزیزم بهش اب بده حتما تشنشه

اب جوشیده سرد شده هرچقدر که خودش میخوره یا با شیشه یا قاشق قاشق بهش بده دختر منم وقتی تشنشه شیر نمیخوره تا ابش ندم

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
2706