2726
عنوان

وقت زایمانمه؟؟؟؟

176 بازدید | 20 پست

سلام ۳۷ هفته هستم 

دیروز احساس میکردم که رحمم میاد پایین 

رفتم بیمارستان دکتر گفت سر بچه اومده پایین 

چقدر طول میکشه که وقت زایمان بشه 

میترسم که بچه کم وزن بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز زوده گلم ممکنه شماتا ۴۰ هفته هم زایمان نکنی 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2728
هنوز زوده گلم ممکنه شماتا ۴۰ هفته هم زایمان نکنی 

اخه دکتر گفت ۲ روز بعد بازم بیا واسه معاینه الانم احساس میکنم رحمم میاد پایین کلا استراحت میکنم‌

اخه دکتر گفت ۲ روز بعد بازم بیا واسه معاینه الانم احساس میکنم رحمم میاد پایین کلا استراحت میکنم‌

طبیعی عزیزم معاینه رو ک هفتهای اخر باید هر هفته بری رحمم چون سر ش تو لگن قرار داره اینجوری احساس میکنی 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

البته اگ دهانه رحمت باز نشده باشه در غیر اینصورت ممکنه زود زایمان کنی

2706