2733
2734
عنوان

منتظران نی نی با روشهای سنتی و امید به خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 64023 بازدید | 1141 پست

۴-  girl shad ...... 

۲۳ ساله ........  ۲ سال ....... ۲ ماه.........

هیچ داروی شیماییم نخوردم پریودام همیشه منظم بود ولی سه ماهه که دیر به دیر میشم مثلا همیشه ۳۰روزه بود الان شده ۳۵روزه.......... این ماه تا تا روز دوازده پریود عسل و سیاه دانه خوردم .نمیدونمم کیست دارم یانه چون سونو نکردم این ماه حامله نشم میرم واسه سونو

۵-  بیوتی ........ 3 سال .......... 4 ماه ......... پیش دکتر پرونده تشکیل دادم اونم سونو و آزمایش واسم نوشت تو جوابشون کیست و تنبلی تخمدان بود واسه همین قرص دوفاستون و لتروزول بهم داد و واسم یه چند جلسه ای بادکش کرد که دیگه ادامه ندادم خودمم از خیلی وقت پیش روزی یه اسیدفولیک میخورم و چون خیلی جاها از معجزه سیاهدانه خوندم یه چند روزیه با روغن سیاهدانه ناحیه تخمدان رو چرب میکنم 

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
من خودم دکتر میرفتم دکتر میگفت تخمدانت خوبه تنبلی هم نداری ولی دکتر طب سنتی بهم گفت تخمدانت خیلی تنب ...

باشه عزیزم ممنونم ازتون التماااااس دعا

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رحمت سرده؟  تاحالا آز هورمونی دادی؟ عفونت داری؟

رحمم دست میزارم گرمه

آز هورمونی نه فقط ازمایش پرولاکتین ک خوب بود

عفونت تازه رفتم پاپ اسمیر گف خفیفه ولی اصلا ترشح ندارم ولی بهم کپسول داد حس میکنم کپسولا رو خوردم لباس زیرم زود بو میگیره 

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2731

عزیزان یه سوال وقتی اقدام میکنی دیگه نباید با روغن سیاهدانه یا روغنای دیگه ناحیه تخمدان رو چرب کنی ؟؟ ضرر داره ؟؟ خوردن عسل و سیاهدانه چی اونم بعد اقدام دیگه نباید بخوری ؟؟ چون اونم خیلی شنیدم خوردنش خوبه   

و قل رب أنزلنی منزلا مبارکا و أنت خیرالمنزلین  
منم بعد از دو دوره قرص وآمپول حاصلش شد دو تا کیست و خونریزی زیاد فایده دیگه ای برام نداشت😔😕

قصد نداری با روشهای سنتی پیش بری؟

عزیزان یه سوال وقتی اقدام میکنی دیگه نباید با روغن سیاهدانه یا روغنای دیگه ناحیه تخمدان رو چرب کنی ؟ ...

عسل و سیاهدانه شنیدم برای رشد فولی خیلی خوبه اگه اینطور باشه پس تا تخمک گذاری بخوری بهتره فولیاتم تپل میشن

روغن مالی هم برای درمان سردیه رحمه خودم هرشب استفاده میکنم دکترهم بهم گفته بود هرشب 

بقیه دوستانم اگه تجربه ای  اطلاعاتی دارین بگین

خواص قطره ویتاگنوس: تنظیم قاعدگی،جلوگیری از اختلالات قاعدگی،جلوگیری از درد سینه در هنگام قاعدگی،جلوگیری از یائسگی زودرس،تقویت تخمک و تخمدان،از بین بردن کیست های رحم و تخمدان و… 

2738
قصد نداری با روشهای سنتی پیش بری؟

چرا عزیزم الان رفتم قطره ویتاگنوس خریدم با عرق فراسیون فقط نمیدونم چه جوری بخورم امروز پنجم پریودمه

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

گیاه پنج انگشت به گیاه زنان معروفه خواصشم بالا گذاشتم

قطره ویتاگنوس از اول پری میخوری تا تقریبا ۱۵ روز بعد قطع میکنی منتظر میمونی تا پری بشی اگه باردار بشی سقط میکنه پری شدی باز ادامه میدی

از فردا شروعش کن

صبح ها چهل قطره توی نصف استکان آب بریز هرروز تو یه زمان مشخص بخور نیم ساعت بعد صبحونه بخور میگن با معده خالی بیشتر اثرگذاره 

نباید با داروهای شیمیایی هورمونی همزمان استفاده بشه تداخل داره

درمورد فراسیون هنوز تحقیق نکردم اگه بقیه میدونن بگن لطفا

چون هم کیست داری هم خونریزیت زیاد شده این قطره خوبه برات قاعدگی رو تنظیم میکنه باعث رفع کیست میشه باعث آزاد شدن تخمک میشه چون lh میبره بالا

چون هم کیست داری هم خونریزیت زیاد شده این قطره خوبه برات قاعدگی رو تنظیم میکنه باعث رفع کیست میشه با ...

مرسی عزیزم 

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
عسل و سیاهدانه شنیدم برای رشد فولی خیلی خوبه اگه اینطور باشه پس تا تخمک گذاری بخوری بهتره فولیاتم تپ ...

خیلی ممنونم عزیزم ... پس با این حساب روغن مالی رو همینجوری ادامه بدم , عسل و سیاهدونه رو هم تا نیمه سیکل استفاده کنم درسته ؟؟

و قل رب أنزلنی منزلا مبارکا و أنت خیرالمنزلین  

گفته یکی از دوستان:

من خودمم هم کیست های ریز داشتم چنددوره از روز اول پری تا پنجم صبح ناشتا تخم هوییییچ خوردم با نباااات یعنی چیزی شبیه معجزه بدون یه دونه قرص حل شد تازه همون ماه یه فوکول 22هم داشتم کنار دارو هات ازینا هم اسفاده کن

بگو واسه خوردن می خوام چون میگن سمیش هم هست طعمش هم قابل تحمله با نباتم که خیلی عالی میشه برا رحم سرد

2706