2733
2734
عنوان

منتظران نی نی با روشهای سنتی و امید به خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 64024 بازدید | 1141 پست
سلام ب همگی ۲۸سالمه من ۱۱ماهه ازدواج کردم و حدود۹ماهه اقدامم. شرایط پریودم خوب بود بد نبود تا سه س ...

سلام گلم ویتاگنوس چند ماه خوردین؟ 

فکر نکنم ترشح به سایز ربط داشته باشه شما تنبلی تخمدان دارین ایندفعه که پری شدین سیاهدانه با عسل بخورین و همچنین برای رشد فولی خرما و سیاهدانه و .... دستورش قبلا گفتم بخورین خیلی خوبه در ضمن نخود رو شب در یه لیوان اب بندازین صبحا ناشتا بخورین ده عدد از اول پری بمدت پانزده روز 

روغن مالی زیر دل وکمر با روغن سیاهدانه اصل و پیاده روی تند هرروز یادتون نره

انشاءالله که جواب بگیرین

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
ببخشید طولانی شد الان علایم پریود دارم و نهم موعدمه  اگ پریود میشم میخوام گرده نخل و عسل رو ام ...

خواهش میکنم 

اینم خوبه و کارایی که گفتم حتما انجام بدین از اول پری تا روز تخمک گذاری اگه سوالی پیش اومد بپرسین

نتیجه رو بیایین بگین که سایز فولیتون چند شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من ۲۳سالمه ۶ماهه درحال اقدامم کم کاری تیرویید فیبروم رحم و کیست تخمدان دارم ب نظر شما کدوم روش ...

سلام گلم برای کم کاری تیرویید نمیدونم درمورد فیبروم دکتر بهتون چی گفته؟ درمان نمیشه؟ سایزش چند؟

برای کیست به احتمال زیاد رحمتون سرد شده گرمش کنین 

از اول پری تا روز تخمک گذاری دوسین بخورین خرما سیاهدنه و... نخود بخورین با روغن سیاهدانه یا زیتون زیر دلتون و کمرتون ماساژ بدین موقع پری اصلا خودت به آب نزن کمرت ببند و ... سردیجات هم اصلا نخورین و سسیس کالباس فست فودها چای ماکارونی نوشابه گوشت گاو و مرغ صنعتی و ... نخورین

2728
ممنونم عزیزم نخود خام ده عدد؟

بله گلم ده دونه تو ی لیوان آب بنداز شب بمونه صبح ناشتا نخودهارو دونه دونه بخور و موقع خوردن راه برو

من دوماه هرشب روغن سیاهدونه میمالیدم زیردلم وتونافم هرصبح عسل آب وپودردارچین میخوردم روزی دوتا خرما میخوردم تو روزای پریودم سردیجات نمیخوردم ازروز اول که پریود میشدم دمنوش دارچین ودمنوش زعفرون میخوردم...همیشه قاطی چاییم پوردارچین یا هل میریختم ودم میکردم ازیه هفته قبل پریودم تا روز پاکیم پنیر ماست کاهو خیار ترشیجات سردی نمیخوردم کیسه آبجوش میزاشتم زیر دلم..با پیشبند ظرف میشستم...صبحها صبحونه ارده وشیره خرما یاانگور میخوردم میرفتم سونو دکترم میگفت رحمت عالیه آمادس هرماهم دوتا فولیکول خوب داشتم

خدایاشکرت که جوابه صبرمو دادی...فندوقمو به خودت سپردم سالم برسونش به دستم
2738

بله گلم من از اوایل ازدواجم تنبلی داشتم وزنم بالانیس 65کیلوام موی زائدهم ندارم زیرچونم ولی میرم سونو دکترم میگه تنبلی داری

اما این کارایی که گفتم دوماه انجام دادم خیلی خوب بود درد پریود نداشتم اونقد...لکه بینی هم نداشتم خون پریودمم قرمز بود و روان...قبلش خون پریودم سیاه بود وتیره وهمش لکه لکه بود تا روز 8و9هم ادامه داشت ولی بااین روش روز4یا5 پاک بودم

میخام یه زمینی دوماهی روی تغذیه امون کارکنم ببینم نتیجه میگیریم؟ازدارو شیمیایی که نتیجه نگرفتیم...امروز رفتم گوشت بوقلمون خریدم به شوهرم گفتم فعلا مرغ کمتر بخوریم بیشتر گوشت گوسفند وبوقلنون چون گرمه برا صبحونمم دارم تخم مرغ محلی و ارده شیره رو جایگزین نون وپنیر میکنم

من دوماه هرشب روغن سیاهدونه میمالیدم زیردلم وتونافم هرصبح عسل آب وپودردارچین میخوردم روزی دوتا خرما ...

سلام منم با شما موافقم.حلوای میتی نی نی سایت رو هم تو پریودی حتما بخور .جوراب کلفت تو پریودی بپوش و یا کف پات رو جای سرد نذار.شکمت رو هم با یه حوله بزرگ بپیچ.حرف شما هم صحیح هست که نباید تو پریودی سردی خورد و خوردن دارچین زنجبیل خوبه.منم اینا رو انجام داده بودم

من اینطوری نتیجه گرفتم.

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2706