2733
2734

سلام ممنون میشم کمکم کنید 

من هفته ۳۴ بارداری هستم از ماه هفت فشارم بالا بوده 

تا امروز چند بار ازمایش دفع پروتین و کراتین دادم خداروشکر منفی بوده 

نوار قلب جنین با حرکاتاشم خوب بوده

بیمارستان ایه الله کاشانی پرونده داشتم اما امروز دکترم گفت دیگه اینجا نیا برو بیمارستان مهدیه یا اکبر ابادی 

تو رو خدا اگه کسی مثل من فشار بالا داشته کمکم کنه اطلاعاتش رو دراختیارم بزاره بتونم حداقل تا اخر اسفند بچه رو نگش دارم دوست ندارم بچه تو دستگاه بره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هفته گذشته دکترم نامه داد برای دکتر قلب اونم گفت چون تا به حال دارو نخوردی باید کنترل ۲۴ ساعته بشی دیروز رفتم هولتر نصب کردن تا امروز هر نیم ساعت فشارم رو گرفت فشار پایینم ۱۲ بوده و بالا ۱۶ ثبت شده حالا شنبه نوبت دکتر قلب بگیرم ببرم ببینه و اگه دارو لازم باشه بهم بده

2738

عزيزم خيار و كدو سبز بخور ، خيلي فشار رو مياره پايين . من بارداري قبليم فشار مينيمم تا ٩ بالا ميرفت و از هفته ٣٠ به بعد قرص متيل دوپا ميخوردم ، اين بارداري هم از اول بارداري تحت نظر دكتر كليه و فشار خون هستم و البته خدا رو شكر تا الان كه فشارم خوبه .

خواهرمنم همین مشکلوداشت پسراولش زودزایمان کرد الان بازسرپسردومش گرفتاره هرروز فشارش بالاپایین میشه راهیم جزمصرف قرص نیست 

دوست عزیز اگرمخالف نظرمنی ودنبال کل کل ودعوایی شعورداشته باش وریپلای نکن باتشکر  
من فشارم بالا بود تا ۱۶ هم بالا رف ولی نه دفع پروتئین داشتم نه قرص فشار خوردم دخترمم ۳۸ هفته و ۴ روز ...

منم فشارم تو هولتر نشون داده تا شانزده بالا رفته ولی تو مطب تا چهارده و پانزده بوده خودمم نه سر درد نه تاری دید هیچیم نیست بچه هم شکر خدا خوبه 

دعا کنید دختر منم به وقتش دنیا بیاد 

من فشارم بالا بود تا ۱۶ هم بالا رف ولی نه دفع پروتئین داشتم نه قرص فشار خوردم دخترمم ۳۸ هفته و ۴ روز ...

با این فشار دکترتون چیزی نمیگفت که زودتر زایمان کنی 

سزارین شدی یا طبیعی 

2706