2726
عنوان

علت حالت تهوعم نمیدونم چیه؟!

154 بازدید | 21 پست

سلام. من هفته چهاردهم بارداریم هستم.دیشب هوس به سرم زد پنیر با گوجه و خیار و سیر خوردم!!! خیلی هم خوردم! البته بعدش رفتم حمام! حالا نمیدونم دلیلش کدوم یکیه؟ ولی حالم از صبح بده! همش بالا میارم و عوق میزنم اما حالم خوب نمیشه! احساس سنگینی شدید میکنم! از صبح به جز مایعات و نبات داغ و زیره چیزی نخوردم! چکار کنم؟ دارم میمیرم دیگه....🤮🤮🤮🤢🤢🤢

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بابا ویاری دیگهههههه ولش کن خود به خود خوب میشی نهایت برو یه سرم بزنن ابت کم نشه 

جدا طبیعیه؟ من تا امروز اصلا اینجوری نشدم اصلا حالت تهوع نداشتم و نمیدونم ویار چیه😥😥

جدا طبیعیه؟ من تا امروز اصلا اینجوری نشدم اصلا حالت تهوع نداشتم و نمیدونم ویار چیه😥😥

احتمالا اره😢الان خوبی... ببین من دکتر نیستمااا میخوای برو دکتر میگم خوبه نرفتییییی دکتر حالت انقدر بده پاشو برووو اگه همچنان ادامه داره

احتمالا اره😢الان خوبی... ببین من دکتر نیستمااا میخوای برو دکتر میگم خوبه نرفتییییی دکتر حالت انقدر ...

من تو شهر غریب و کوچکی هستم که هیچ جا رو بلد نیستم کسی هم نمیشناسم... همسرم تازه ساعت هفت شب اومد خونه میگه الان دکتری نیست! باید تا فردا صبر کنم البته همسرم میگه اینجا روزهای تعطیل دکترها میرن شهر نیستن😥

خیلی قروقاطی خوردی.حتما ماله سیره

نمیدونم فقط خداکنه زودتر تموم بشه تموم دل و رودم بالا اومده... البته دراز میکشم به پهلو یکم بهتر میشم

بخاطر سیر که خوردی...گرمیش حالتو بدکرده

بنظرتون کی خوب میشم؟ خسته شدم واقعا... بچم چیزیش نشه خوبه!

به احتمال زیاد سردیه، چون پنیر و خیار و گوجه همشون سردن.. حالا یه چیز گرم یه ذره بخور، مثلا یه قاشق ...

مرسی عزیزم. از دیروز خیلی چیزها رو امتحان کردم. هنوز که درگیر حال خرابم هستم. سردرد هم بهش اضافه شده متاسفانه😢

2706