2726

همه یا اوایل بارداری ان  یا وسطاش 

نه دردی دارم نه حالتی  

امپول پرولوتون  میزدم  فکر میکنم مال اونه 

تو حاملگی سرکلاژ  بودم همش خدا خدا میکردم حداقل تا سی پنج هفته برسم  

ولی الان  هیچ خبری نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیاده روی و نزدیکی بکنین‌پله زیاد بالا پایین برین منم ۳۹ هفته ۲روز زایمان کردم‌پرلوتون‌میزدم مثه شما 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728

حالا شش روز وقت داری یدفعه میبینی درد میگیرد 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

نگران نباش.من رفتم دکترم یکی اومده بود یه روز از تاریخ زایمانش گذشته بود ولی عین خیالش نبود گفت میرم خونه هر وقت دردم گرفت میرم بیمارستان

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀
پیاده روی و نزدیکی بکنین‌پله زیاد بالا پایین برین منم ۳۹ هفته ۲روز زایمان کردم‌پرلوتون‌میزدم مثه شما ...

درد دارم  استخوان لگنم   اگر کمی راه برم شب تا صبح بیدارم  دیگه تکون هم نمیتونم بخورم  حتی نمیتونم بخوابم یا بشینم   فقط میشم جیغ و گریه 

نگران نباش.من رفتم دکترم یکی اومده بود یه روز از تاریخ زایمانش گذشته بود ولی عین خیالش نبود گفت میرم ...

وای من از هشت ماه  منتظر بودم  و خیلی میترسم   ترجیح میدم جلو چشمم باشه تا تو شکمم

2706