2737
2739
عنوان

تو رو خدا به عزیزترین ونزدیکترین فرد خانوادتون اطمینان نکنید .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 42 پست
میشه طلا مو مه چیز های مهم زندگیمو میزاشتم تو کاور لباس چون هیچ وقت براشون مشکل پیش نیوده بود فکر می ...

واقعا ناراحت کنندس.آدم این همه پولو ازدست بده.امیدوارم یا پولو پیداکنین یایه جوری جایگزین بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ادم عوضیه کر کنیدد پول حلقه زنشو شوهر من داده بود  و همیشه سر خرجای خانوادش با هم دعوا میکردیم و خیلی راحت صاحب ۳۵۰میلین پول نقد شد من و شوهرم داریم سکته میکنیم انقدر حرص خوردیم خدا میدونه 

2728
2738
تو کلت به خدا باشه انشالله که درست میشه کاش شکایت می کردید شاید اثر انگشتی چیزی پیدا بشه

ان شالل ممنونم از دعات عزیزم نه چون ما متوجه نشدیم کی برده پلیس گفت نمیشه اثر انگشت  گرفت 

استاتر یه کم یه جوری هست موضوع ات بابا 350 هزار تومان نبوده بذارید تو کت شوهرت بعدش یکماه پیگردش نباشید در ضمن چونکه این آقا خونه شماست مضمون حساب میشه و شکایت کنید بگید پولامون دزد زده کلانتری خودشون ازش بازجویی میکنن

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
استاتر یه کم یه جوری هست موضوع ات بابا 350 هزار تومان نبوده بذارید تو کت شوهرت بعدش یکماه پیگردش نبا ...

اخه کلانتری گفت باید مدرک داشت باشید که این بوده همینجوری ما بازجویی نمیکنیم و ۳۵۰میلیون به دلار بود یعنی حجمش خیلی زیاد نبود و متاسفانه  سهل انگاری کردیم