1147
648
عنوان

احساس میکنم شوهرم بهم خیانت کرده

112074 بازدید | 1176 پست

خانما منو شوهرم باهم اختلاف داریم تاپیکای قبلی گفتم سر چیزای الکی بحث میشخ و کش میده الان چند مدته میگه زندگیو نمیخوام.بعد بهم گف بهترخ از هم دور باشیم منم فردا صبحش رفتم سه شنبه صبح رفتم خونه مامانم بعد چهار شنبه صبح پیام داد برگرد گفتم نمیام گف بیا و حالم خوب نیس فلان گفتم اوکی بعد طهر پیام داد که نه نیا باز دعوامون میشه گفتم باشه بعد باز عصر پبام داد که پاشو بیا و فلان منم رفتم خونه اما تو خونه جیزای مشکوکی دیدم 

چی؟؟

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
1189

تابلو خیانته دیگه

اول گفته بیا

بعد گفته نیا ک کارشو انجام بده 

بعد ک تموم شده گفته بیا

استارتر تا هرچی میشه نرو و خونه خالی درست نکن

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀

الان دیدم رو اپن خونه پودر پنکک ریخته در صورتی که من اصلا پنکک ندارم و نمیزنم 

بعد من قبل رفتن دوتا بالشت و پتو گذاشته بودم رو تخت قسمت ک خودم میخوابم بعد حالا که امدم پتو و یکی از بالشتا تو کمد بود در صورتی که شوهرم اصلا اهل جنع کردن خونه نیس ینی همه چیو عادت داره پرت میکنه اما اون یکی بالشت رو زمین بود بعد وقتی خونه نیسم عادت نداره جای منو بهم بزنه اما الان قشنگ همه تخت بهم ریخته بود انگار یکی رو تخت خوابیده بوده

من نمیدونم اونایی که تاپیک میزنن ادامش کجا میرن لامصبا انقد طول میدن 

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 
1167
الان دیدم رو اپن خونه پودر پنکک ریخته در صورتی که من اصلا پنکک ندارم و نمیزنم  بعد من قبل رفتن ...

اخه پنکک رو اوپن؟مطمینی خوده شوهرت نمیخواد اذیت کنه با صحنه سازی؟ 

یعنی بلد نبودن پاک کنن؟ 

ساده نباش

اومده بودم نی نی سایت در اولین قدم میخواستم خودمو لایک کنم نمیشد   
1190