2733
2734

سلام 

امیدوارم حالتون خوب باشه 

دوستان ما یک سال چند ماه اقدام به بارداری کردیم اما متاسفانه قسمت نشد هنوز 

چند روز پیش هم دکتر بودیم 

و بهمون گفت که شما ایرادی نداری 

اما همسرتون فقط بیس سی درصد نطفشون کارایی داره 

و حتما باید ای یو ای کنید 

سوالم اینه کسی با ای یو ای جواب گرفته!؟ 

مشکلشون چیزی بوده!؟ 

و مرکز خوب تو بندرعباس میحام 

چون شهر خودم باید دو ماه پی در پی بمونیم و متاسفانه اصن امکانش نی دوماه مرخصی بگیریم 

و همینطور نمیخاییم فامیلا متوجه بشن 

خواهشا اگ کسی تجربه داره 

و همینطور یه مرکز خوب تو بندر عباس بهمون مرفعی کنید.... 

ممنون از همه 

دعا کنید برا منتطرا 

برا دلشکسته ها 

تازه درک کردم 

اونا که نازایی دارن چه دردی میکشن 

وقتی از مطب اومدیم بیرون 

هر دومون یهوو اشکمون سرازیر شد 

خدا انشاءالله به همه کمک کنه 

ممنون از پاسختون 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

انشاءالله به زودى زود باردار شى آمين 

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس آزمایش همسرتونو میتونین بزارین...کجا آزمایش دادین؟حتما باید مراکز ناباروری آزمایش بدین عزیزم

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2728
عکس آزمایش همسرتونو میتونین بزارین...کجا آزمایش دادین؟حتما باید مراکز ناباروری آزمایش بدین عزیزم

بله تو بندر مرکزی میخام که بریم تحت نطرشون 

الان برگه آزمایش پیشم نی

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2738
ممنون عزیزم  خیلی سخته مردتو شرمنده ببینی

سلام عزیزم برای باردارشدنتون صلوات هدیه کنید به شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدسامانلو   خدا به حرمتشون حاجت میده خیلی ها باتوسل به شهدا باردار شدن توتاپیکم کلی کامنت حاجت روایی هست الهی شما هم خوش خبر باشین و خبر باردایتون رو بهمون بدین 

یاعلیhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=82054749

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
برات صلوات و ایه الکرسی نذر حضرت ابوافضل کردم خوندم اینشالله خودش دلتون رو بزودی زود شاد کنه

ممنونم انشاءالله سلامت باشید 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

عزیزم ایشالله بدون نیاز ب ای یو ای حامله بشی 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
بله تو بندر مرکزی میخام که بریم تحت نطرشون  الان برگه آزمایش پیشم نی

ببین عزیزم اگه تعداد بالا باشه و مورفولوژیش ۲۰درصده احتمال اینکه آی یو آی جواب بده خیلی زیاده..تحرکو با دستگه افزایش میدن.....نگران نباش 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
عزیزم ایشالله بدون نیاز ب ای یو ای حامله بشی

امید وارم 

و توکلمون همیشه به خدا بوده 

و همیشه آخرین لحظه دستمان رو گرفته 

هیچ وقت امید مون رو از دست نمیدیم 

اما همیشه دعا میکردم دوا دکتریمون نکنه 

چون نه شهری که زندگی میکنم هیچ امکاناتی نداره 

تهران و شمال هم مرخصی نداریم 

همین بندر هم که بخایم بریم باید کلی در روز تو راه باشیم 

اما حتما خدا چیزی میدونه دیگ 

دعا کنید براهمه منتظرا 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏