2733
2734
عنوان

شیرین ترین لحظه زندگیتون

573 بازدید | 37 پست

شیرین ترین لحظه زندگیتون کی بوده که هیچوقت فراموشش نکنین

برای من لحظه ای بودکه روی تخت بیمارستان دخترمودادن بغلم 😊😊😊همه دردام یادم رفت هیچوقت یادم نمیره البته من دوباراین حسوتجربه کردم وامیدوارم بازم تجربه کنم

خداروقسم میدم بحق حضرت زهر(س)همه چشم انتظارهابزودی این تجربه شیرین رولمس کنن همینطورخواهرخودم

شماهم شیرینترین لحظه زندگیتونوبگین

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لحظه ای ک دختر گلم ب دنیا اومد  

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
2731
روزی که خانوم عشقم شدم😊

راست میگی این روزهم خیلی قشنگه خداییش💟💟💟

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2738
دقیقا منم همین لحظه رو خواستم بگم ، بیشترین درد با لذت بخش ترین لحظه زندگیم فقط چند ثانیه فاصله داشت ...

خیلی عالیه بایاداوریش حتی بغضم میگیره

نمیدونم ولی دلم میخواد در اینده شیرین لچترین لحظه زندگیم لحظه ای باشه ک جواب بله رو ب عشقم میدم الهی ...

انشاالله عزیزم

4سال پیش درست همین روز شوهرم (اون موقع دوس بودیم) بهم واس روز ولنتاین انگشتر (تک داش)هدیه داد،و  بهم پیشنهاد ازدواج داد

12اسفندش عقد کردیم،بهترررررین لحظه ی عمرم بود

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
2706