2726
عنوان

خونریزی لانه گزینی

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک سوال عزیزم، شما چه قدر مونده به موعد لک‌دیدین  و چه جوری بود؟ حالت عذر میخوام ترشح صورتی؟&nb ...

یه ده روزی قبل،مثل وقتی که پریود میشی ازت میا..

عاشقتمممم پرنسسم....دختر یکی یه دونمم
2728

استارتر جان منم اینماه روز ۱۶ دوره م همین اتفاق برام افتاد یه ذره خون کم و فقط یکبار توی ترشحاتم دیدم رنگ قرمز روشن.. و دیگه هیچی ندیدم تا الان که ۲۱ دوره هستم.. برای اولین بار تو عمرم همچین چیزی دیدم.. روز ۱۸ بی بی زدم منفی بود ولی خب زوده به نظرم هنوز واسه مثبت شدن بی بی.. نمیدونم الان ذوق کنم یا نه...

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
یه ده روزی قبل،مثل وقتی که پریود میشی ازت میا..

وای خدایا منم تقریبا میشه ده روز قبل موعدم که خون دیدم ینی امیدوار باشم؟؟؟؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
منم وسط سیکلم داشتمم بی بی چک مثبت شددد

یعنی شما وسط سیکل خون دیدی؟ کی بی بی مثبت شد؟

سه روز که از موعدم رفت بی بی زدم سریع دو خط شد

پس من خیلی زود بی بی زدم البته خودمم حدس میزدم تو روز ۱۸ نشون نده.. خدا خیرت بده خیلی امیدوار شدم

برامن که قرمز بود و زیاد هم بود

سلام عزیزم منم  بعد از چهار روز تاخیر  خونریزی خیلی خفیف دارم.الان روز چهارمه کهدارم ولی خیلی از همیشه کمتره.میتونه لانه گزینی باشه؟مال شما چطور بود؟