2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممکنه تو دوران بارداري هيکل و صورتت بهم بريزه ، بعدشم بايد رو به بالا بخوابي تامدتي، اما موقع بارداري به پهلو بايد خوابيد تاخون به جفت برسه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2728
شدنش میشه ولی عمل بینی عمل سختیه تا دو ماه باید مدل خاصی بخوابی کلافگی داره برو بیا داره

چ جوری میشه🙄🙄🙄او دارو بیهوشی تو مخ بچه اثر میزاره عقب مونده میشه  🙄🙄🙄 

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜

نه عزیزم هم بخاطر بیهوشی و داروها، هم اینکه رو فرم بینی تاثیر میذاره، کسایی هم که بینی عمل میکنن تا ۶ ماه نباید باردار بشن

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️

فقط اون آی کیو بالاهایی که میگن میشه🙄🙄

خانوم محترم تو بارادی حتی قرص سرماخوردگی هم میگن باید تحت نظر دکتر باشه و بهتره اصلا مصرف نشه 

بعد شما میخایی بری زیر تیغ جراحی با ی عالمه ماده بیهوشی؟🙄🙄اصلا فک کردی اون دکتر قبول میکنه؟؟،

خدایی چقدر درس خوندین؟؟؟

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
خیلی خب متوجه شدم ممنونم ازتون

شفتکس😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دماغ عمل هکردن تره یاد بمو؟😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2706