2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هفته پیش منم اینجوری شده بودم دهنمو نمیتونستم باز گنم حرف میزدم گوشم درد میکرد حتی سرمو تکون میدادم دردش خیلی بده، رفتم دکتر عفونت نکرده بود قطره بتامتازون و سیپروفلوکساسین داد خوب شدم خیلی زود هم خوب شد، همه میگفتن عفونت کرده ولی دکتر گفت نه چیزی نیست

2728

اگه کندر تو خونه داری یه دونه بزار تو اسپند دود کن بایک کاغذ کوچیک یه قیف کاغذی درست کن بزار توی گوش همسرت وقتی کندر داره میسوزه یه طوری نگه دار اسپند دود کن رو دودش کامل بره تو قیف و توی گوش خیلی سریع دردش آروم میشه چند بار در روز انجام بده سریع نتیجه داره از عنبر نسا و اینا زودتر نتیجه دارهو اینکه بوش بهتره

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2738

منم اينطوري شدم تو گوشم انگار حبابه ده روزه درد دارم رفتم دكتر بهم گفت عفونته پني سيلين اينا داد ولي همونطوره هنوز

حوله داغ اينام برا من هيچ فايده اي نداشت

شوهرت سرماخورده بيرون ميره شال گردن بپيچه باد ميره توش بدتر ميشه

از دندونش نیس احتمالااا یه نگا بکنید . دندون عفونت کنه گوش درد میگیره .

یا ترش نکرده من یه سال اینجوری شدم توماه رمضون مثلاروزه بودم ولی گوش دردشده بودم هیچکسمنفهمید چمه بعد مادر شوهرمبهم رانیتیدین داد خوب شدم . 

واسه گوش درد اب پیاز خوبه له کنید دو قطره بندازید

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ
2706