2703
2553
عنوان

موقع قهر چه رفتاری داشته باشیم

4297 بازدید | 31 پست

سر یه حرف کوچیک کلا حرف نمیزنم

همسرمم یاد گرفته اگه مقصر هم باشه سکوت میکنه

حتی جواب منی که ناراحت شدمو نمیده

سکوتمون به دو سه روز هم میکشه

چیکار کنم چه رفتاری داشته باشم دیگه ادامه نده

دست خودم نیست وقتی ناراحت میشم دلم نمیخواد بیاد طرفم برای همین فاصله میگیرم

ولی جای خوابمو جدا نکردم

وقتی خوابم بغلم میکنه بوسم میکنه ولی بیدار میشمو پسش میزنم 

هی فاصله هی فاصله

کاش بلد بودم حرفمو بزنم

خسته کننده ست این قهرای مسخره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب قهر نكن

همون اول حرف دلتو بگو و بگو كه از چى و چرا ناراحتى بعد بزار ايشون توضيح بدن و تموم بشه و بره اگر نميتونى رو در رو بگى بنويس بده بهش يا بچسبون به يخچال.

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰
2456
خب بشین باهاش صحبت کن بگو از چی دلخوری سکوت نکن حرف نزنی شناختی ازت پیدا نمیکنه

قبلا حرف میزدم از بس منو مقصر کرد دیگه دلم نمیخواد حرف بزنم

اونم خیلی حرف میزد ولی من درکش نکردم و دیگه ادامه نداد

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
خب قهر نكن همون اول حرف دلتو بگو و بگو كه از چى و چرا ناراحتى بعد بزار ايشون توضيح بدن و تموم بشه و ...

مثلا بهم گفت زهرمار منم همین جوابو بهش دادم

بعدم فاصله گرفتم خوابیدم

الان دو روزه با هم‌ حرف نزدیم

قبلا حرف میزدم از بس منو مقصر کرد دیگه دلم نمیخواد حرف بزنم اونم خیلی حرف میزد ولی من درکش نکردم و ...

شوهرمن متوجه میشه واسه چی دلخورم تحویلش نمیگیرم شاکی بشه از رفتارم واسش توضیح میدم عذرخواهی کنه قبول میکنم میبخشم اگه قبول نکنه اینقدر تحویلش نمیگیرم تا ادب شه اینجوری تا ابد یادش میمونه از چی بدم میاد از چی خوشم میاد

خيلي بده ك  سعي كن بشيني حرف بزني البته من خودمم نميتونم اون لخظه حرف بزنم دعوا شده منم ساكت ...

وسط بحث جوابشو میدم

ولی بعدش از حرفاش دلخور میشم ازش بدم میاد

یه بار گفت زهرمار همش فک میکنم اگه باهاش برخورد نکنم بعدا بدتر از این میگه

ولی نمیدونم چجوری فقط قهر میکنم مث بچه ها

2714

معلومه همو خيلى دوست دارين كه از يه زهرمار دلخور ميشيد . خب بگو از اين حرفت ناراحت شدم ديگه تكرار نكن ولى وقتى خودتم جواب دادى يعنى تموم شده رفته ديگه قهر نداره

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰
وسط بحث جوابشو میدم ولی بعدش از حرفاش دلخور میشم ازش بدم میاد یه بار گفت زهرمار همش فک میکنم اگه ب ...

منم متاسفانه همين طورم جواب ندم دق ميكنم 

چند وقته ازدواج كردي؟

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
شوهرمن متوجه میشه واسه چی دلخورم تحویلش نمیگیرم شاکی بشه از رفتارم واسش توضیح میدم عذرخواهی کنه قبول ...

میدونه واسه چی دلخورما

اونم خودشو دلخور نشون میده که مثلا من برم عذر خواهی 

جفتمون مغرور انگار جون به عزرائیل میدیم عذر خواهی میکنیم

منم متاسفانه همين طورم جواب ندم دق ميكنم  چند وقته ازدواج كردي؟

دوسال

معلومه همو خيلى دوست دارين كه از يه زهرمار دلخور ميشيد . خب بگو از اين حرفت ناراحت شدم ديگه تكرار نك ...

یه بارم همچین چیزی گفت گفتم اگه. تکرار کنی دیگه باهات حرف نمیزنم😢😢

2706