موضوع بحث

اونایی که تازه مامان شدن و بی تجربن بیان با هم درباره نی نی هامون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 244323 بازدید | 3407 پست
1392/08/29
|
22:16
پدرام ------------> 53 روزه

راستی بچه ها شما الان که هوا گرمتر شده لباسهای نی نی هاتون رو کم کردید؟

برای پدرام من یه لباس زیر آستین کوتاه یه لباس آستین بلند و شورت و شلوار میپوشونم به نظرتون میشه الان که هوا گرمتر شده فقط لباس آستین کوتاه تنش کنم با شلوار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه میگن هوای بهار دزده میترسم سرما بخوره

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

ستاره جون منم مثل تو هستم و همین اندازه ای که گفتی تنش میکنم و خیلی دوست دارم آستین کوتاه تنش کنم ولی میترسم ولی یه راه خوب اینه که ببینی دست و پاهاش سرد میشه؟ من که اگه لباس ایلیا رو کم کنم سریع عطسه میکنه و اگه دست و پاهاش دست بزنم میبینم یخ شده.ولی از قدیم میگن پسرهارو نباید زیاد پوشوند ولی منم مثل خودت هنوز میترسم.
راستی من 17 کیلو اضافه کردم که 10 روز بعد از زایمان 14 کیلو کم کردم و تا 43 روز بعد از زایمان که همچنان 3 کیلو اضافه داشتم ولی حالا که برگشتم خونه خودم دیگه خبر ندارم هنوز هم همون 3 کیلو اضافه رو دارم یا بازم اضافه شده؟ بیشتر لباسای قبلیم اندازه ام هست ولی بعضی ها یکم قسمت سینه تنگ شده و بعد از اون مقداری هم از شکم. شکمم هنوز کاملا جمع نشده و هنوز یه مقداری شکم دارم.بدبختانه نمیتونم ببندمش چون به محض بستن یه درد خاصی از داخل واژن (مثل آخرای بارداری) پیدا میکنم.خواهرم میگه به رحم فشار میاد.منم دیگه نبستم. شما چی؟ میبندین؟ واسه جمع شدن شکمتون چی کار کردین؟
ستاره جون به نظرم هنوز زوده که لباساشوکم کنی بذار اخرای اردی بهشت..منم الان یه رکابی ویه استین بلندزیر دکمه دار وشلوار تنش میکنم
من توبارداری از 64 کیلو رسیدم به 80کیلو...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وبعدازچله که وزن کردم 74کیلوبودم..البته الان اضافه وزن ندارم چون قدم 175 هستش...فقط سینه هامو شکمم بزرگه
منم خیلی ناراحتم...گریههههههههههههههههههههههه
ستاره جون منم جمعه رفتیم خونه مامان شوشو.خونه شون بغل خونه خودمون.یه رکابی زیر دکمه دار با یه تی شرت و شورت تنش کردم. اول خوب بود ولی دیگه عصر هوا خنک شد همون استین بلند تنش کردم .لباسای امیر علی اکثرا سرهمیه.ولی منم مثل میترا جون تست دست و پا میزنم.خودم دوست ندارم خیلی تنش کنم ولی میترسم سرما بخوره.