2726

دوستان من یه مقدار طلا دارم اول اینک موندم الان بفروشمـیاتوعید مثلا پنجم،بعد پولشو بزارم توبانک یه وام بردارم ک ضامن هم نخواد خود پولم ضامن باشه ولی هیچی نمیدونم اگه کسی هست ک تاحالا اینکارارو کرده میشه بیاد راهنماییم کنه

بفروش اگه وام میخوای بگیری. 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راستش من پول قرض کردن شش ماه گذاشتم بانک برای وام.ولی توی این نوسان بازار طلا فروختن غبطه.اگر بخوای ضامن وانت بشی باید به اسم کس دیگه ای وام باشه تا تو ضامن بشی ولی میتونی مثلاً بانک رسالت به اسم خودت سپرده کنی پول رو و بعدش امتیازات رو به نام کس دیگه منتقل کنی و وام بگیری و ضامن خودت بشی.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
ضامن نخوان خوبه....

همشون ضامن میخوان از همه سخت تر بانک رسالته آسون و زکد بهت وام میده ولی ضامن حتما کارمند با پرینت حساب قوی و دسته چک میخواد. بانک مهر ایران اگه کارمند نباشه ولی طرف باید حتما دسته چک داشته باشه و حسابش پر باشه برا ضمانت برای هر ۴ میلیون هم یه ضامن لازمه مگر اینکه طرف که ضمانت میکنه حسابی گردن کلفت باشه که تا سقف ۱۰ میلیونم میتونه ضمانت کنه

اوووف چ خبره ازککا ضامن بیاریم آخهای کاش میشد سفته داد

سفته قبول نمیکنن ولی اگه سند ملک هم بزاری میشه. از بانک میان سندو ارزیابی میکنن بعد بهت بدونه ضامن وام میدن. حالا بازم برو از بانک بپرس

سفته قبول نمیکنن ولی اگه سند ملک هم بزاری میشه. از بانک میان سندو ارزیابی میکنن بعد بهت بدونه ضامن و ...

آخه سند هم نداریم،گفتیم اگه بشه ازبانک وام بگیریم پول روش بزاریم خونه بخریم

2706