2733
2734
عنوان

برنج تایلندی کی بلده بپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 16760 بازدید | 67 پست
واااییی چرا من فیلمشم دیدم، ب پلاستیک نشاسته میزنن شبیه برنج درست میکنن. چند روز پیشم ی فیلم تو یوتی ...

هندی رو میدونم پلاستیکیه ولی در مورد تایلندی تا حالا نفهمیدم که پلاستیکی باشه

شایدم باشه خدا میداند و بس

هندی رو میدونم پلاستیکیه ولی در مورد تایلندی تا حالا نفهمیدم که پلاستیکی باشه شایدم باشه خدا میداند ...

آخه هیچ ارزونی بی دلیل نیس ک

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه هیچ ارزونی بی دلیل نیس ک

من تحقیق که کردم نوشته بود تایلند بزرگترین تولید کننده برنج دنیاست فکر کنم بخاطر اینکه تولید انبوه دارن قیمتاش مناسبتره

من برنجم رو خریدم کیلویی ۵۸۰۰ ولی همون فروشگاه کیلویی ۴۵۰۰هم داشت ولی من ترسیدم بخرم

بازم میگم خدا میداند و بس که داریم چی میخوریم

همین برنجای شمالمونم خیلیاش قاطی داره

2731
من تا حالا در مورد پلاستیکی بودنش نشنیدم چیزی

من شنیدم تایلدی مث هندی پلاستیکی نیس همون کاشته شدس ولی با دست کاشته نمیشه و تمام اتوماتیکه با دستگاهه .و این ک کیفیتش پایینه 

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
2738