2726

اگه pco باشه درمان قطعی نداره فقط کنترل

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پلی کیستیک؟ 

بله

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2728

عزیزانی که بعد از سالها اقدام به بارداری و مراجعه به انواع پزشکان جواب رد شنیده اند و کاملا نا امید شده به کانال تازه تاسیس من مراجعه کنند

انشالله به امید خدا بچه دار میشید

darmanenazaei@

به خانمهایی که از بارداری و بچه دار شدن نا امید شده اند هم معرفی کنید خیلی ثواب داره

خانمایی که بعد از سالها اقدام به بارداری و مراجعه به انواع پزشکان جواب رد شنیده اند و کاملا نا امید شده به کانال تازه تاسیس ما مراجعه کنند

انشالله به امید خدا بچه دار میشید

تلگرام

darmanenazaei@

به خانمهایی که از بارداری و بچه دار شدن نا امید شده اند هم معرفی کنید خیلی ثواب داره

من دکتربهم گفت که بال مرغ وگردن مرغ ونوشابه استفاده نکنم برای کیستم که اون موقع داشتم الانم اصلااستف ...

اصن مرغ خوب نیست من اصن شوهرمم نمیخره

نوشابم پس نخورم دیگه