2737
2734
عنوان

کیا خمس میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3760 بازدید | 37 پست
زنگ بزن دفتر مرجعت راهنمایی میکنن . معمولا ( خودت زنگ بزن ولی) میگن پولی که اگر ازش برداری به این ز ...

ممنون

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
عزيزم تو روایت داریم که امام معصوم قسم خورده که وقتی خمس رو پرداخت کنی ۵برابرش بر میگرده به مالت (ال ...

مرسی😊

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب باید برید اونجا کا پولتون رو دادید پس بگیرید😁😁😁

اره برم بگم ببخشید پولمو بدین ،خودم نیاز دارم🤨😁

2728
عزيزم تو روایت داریم که امام معصوم قسم خورده که وقتی خمس رو پرداخت کنی ۵برابرش بر میگرده به مالت (ال ...

سلام عزیزم

مزاحمتون شدم بپرسم شما به کجا پرداخت کردید؟ 

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
سلام عزیزم مزاحمتون شدم بپرسم شما به کجا پرداخت کردید؟ 

منکرج هستم به دفتر مرجع تقلیدم پرداخت میکنیم .معمولا تو همه ی شهرها دفتر دارن و البته الان امکان پرداخت اینترنتی هم دارن

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
منکرج هستم به دفتر مرجع تقلیدم پرداخت میکنیم .معمولا تو همه ی شهرها دفتر دارن و البته الان امکان پرد ...

خیلی که ممنونم که جواب دادید

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2738