2726
عنوان

خانوما شما برای مسافرت از کسی خدافظی میکنید مخصوصا....

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 32 پست

ما هر بار مسافرت میرفتیم شوهرم تا دم در خونه پدرش میرفت منم حق میدادم ولی همیشه یه جورایی طلبکارانه نگام میکردن مثلا  رو به من میگفتن چرا میرین ؟ مسابرت هم منظور خونه پدرمه که دور بود خلاصه دماقشون تا زانوها آویزون بود و فقط از پسرشون خداحافظی میکردن. منم به شوهرم گفتم حق نداره از این به بعد منو با خودش ببره قبلش تشریف ببره از عزیزانش خداحافظی کنه. دیگه باهاش نرفتم متوجه هم شدن 😉

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

ما كه زنگ نميزنيم خداحافظي بكنيم اما چون با مامانم تقريبا هر روز حرف ميزنم خول معمولا از قبل از مسافرت ام خبردار ميشه اما خانواده شوهرم شهرستان انند اصلا نميفهمن رفتيم سفر و برگشتيم حتي مسافرت خارج از كشور رفته بوديم رو اولش متوجه نشده بودن بعدا فهميدن

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما معمولا بخوایم سفر بریم خانواده هامون اطلاع دارن منکه خانوادم چه خودشون بخوان برن سفر چ ما بخوایم بریم یا میان خونمون یا باید مابریم که همدیگرو ببینیم و خداحافظب کنیم چون خانوادم خیلی عاطفی ان

ولی همسرم یه روز قبل مسافرت در حد اطلاع دادن به مادرش زنگ میزنه

2728
به خونواده ها اطلاع میدیم مگه میشه اطلاع نداده رفت سفر؟ولی خداحافظی طور نیست فقط میگیم داریم میریم& ...

اره دقیقا ماهم

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
احساس بدی میکنم انگار باید اجازه بگیرم از خواهری که میخواد سر به تنم نباشه از حسادت خودم هیچ وقت دوس ...

نمیدونم شاید شما باهاشون زندگی کردی بهتر بشناسیشون اگه میدونی میخوان تحت سلطه باشی و هی مجبورت کنن انجام نده

نه گاهی اگر زنگ بزنن میگیم سفریم یا داریم میریم.اخه بگی توقع سوغاتی هم دارن.

واقعا بخدت پیخواستیم بریم بعد چندسال یه ترکیه شوهرم تو فرودگاه زنگ زد به خواهرشوهرم و زودی گوشیو داد دست من بعد که رفتیم خونشون ی تو پلاستیکا دنبال سوغاتی میگشت نمیدونی چه اوضاعی بود انگار من وطیفمه برای ایشون ترکیه دو بار کنم بیترم انقدر گرون بود چیزا برا خودمم هیچی نخردیم 

احساس بدی میکنم انگار باید اجازه بگیرم از خواهری که میخواد سر به تنم نباشه از حسادت خودم هیچ وقت دوس ...

مابرای رفتن به مسافرت زنگ زدم بهشون گفتم دوهفته بعد اونا رفتن هیچی نگفتن خیلی ناراحت شدم ولی بهانه دادن دستم منم دیگه نمیگم😂😂😂😂😂

خدایا شکرت 😍😍😍😍😍
من از مادرم یاد گرفتم ک ب خانواده ی همسرم احترام بزارم. بله اگر برم مسافرت حتما باهاشون تماس میگیرم ...

بله درسته ولی من حس بدی بهم دست میده انگار باید اجازه بگیرم سوغاتی که حتما میاریم ولی خب ما از اول دستمون تو جیب خودمون بوده هزارتومنم برامون کاری نکردن ولی ماشالا پرتوقع بعد یه چیز دیگه که آخه خوشحالم نمیشن فقط حسادت میکنن

2706