2410
2553

سلام خانوما یه چیزی برام سوال شده میخوام ببینم قانونی وجود داره یا آداب اجتماعیه چون من خودم دوس ندارم کسی به من اطلاع بده مسافرت رفتنشو ولی خانواده شوهرم خیلی توقع دارن که مثلا زنگ بزنیم بگیم خبر بدیم خدافطی کنیم نمیدونم والا ما هم چین رسمی نداشتیم مادرشوهر ندارم ولی یه خواهرشوهر مجرد بزرگ دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خواهر که نمیکنه.من مجردم ولی کلا به جز مامان و بابا و مامان بزرگم که با ما زندگی میکنه از کس دیگری خدافظی نمیکنم لزومی نداره تو هم بکنی

ناله ی پر شرار مرغ سحر معنی اش ارتداد بی دینی است 🌼در زمستان ذوق و اندیشه چه جرم سنگینیس
2714

الان چندساله خونه مادرشوهرم میشینم خودش زودی میپره جلو در دیگه مام میگیم چند روز نیستیم ولی قبلا زنگ نمیزدیم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
زنگ بزن حالا مگه چیه بذار دلشون خوش باشه

احساس بدی میکنم انگار باید اجازه بگیرم از خواهری که میخواد سر به تنم نباشه از حسادت خودم هیچ وقت دوس نداشتم کسیو معذب کنم یا چیزیو تحمیل کنم بهش ولی انگار بقبه این وظیفشونو خوب انجام میدم 

به خونواده ها اطلاع میدیم

مگه میشه اطلاع نداده رفت سفر؟ولی خداحافظی طور نیست فقط میگیم داریم میریم 

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2706