1676
1605

سلام خانوما یه چیزی برام سوال شده میخوام ببینم قانونی وجود داره یا آداب اجتماعیه چون من خودم دوس ندارم کسی به من اطلاع بده مسافرت رفتنشو ولی خانواده شوهرم خیلی توقع دارن که مثلا زنگ بزنیم بگیم خبر بدیم خدافطی کنیم نمیدونم والا ما هم چین رسمی نداشتیم مادرشوهر ندارم ولی یه خواهرشوهر مجرد بزرگ دارم 

من نامزدم

اما‌ کلا تو خانواده ما رسم‌نیست ، خیلی دلمون بخواد ب خانوادمون میگیم‌من دارم میرم فلان جا ..

میخوام التماستون کنم ، التماس کنم واسه سلامتی یه عزیز دعا کنین.. میگن خدا دعایی ک برای بقیه بکنی رو زودتر براورده میکنه..تا اخر عمر ممنونتونم..پشتوانه‌ی یه‌ خانواده ، امید خیلی ها هستن ، بودنشون کمک زندگی خیلی ها هست ،ایشااله خیر از دنیا  و اخرتتون ببینید

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

خواهر که نمیکنه.من مجردم ولی کلا به جز مامان و بابا و مامان بزرگم که با ما زندگی میکنه از کس دیگری خدافظی نمیکنم لزومی نداره تو هم بکنی

ناله ی پر شرار مرغ سحر معنی اش ارتداد بی دینی است 🌼در زمستان ذوق و اندیشه چه جرم سنگینیس
8

الان چندساله خونه مادرشوهرم میشینم خودش زودی میپره جلو در دیگه مام میگیم چند روز نیستیم ولی قبلا زنگ نمیزدیم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
زنگ بزن حالا مگه چیه بذار دلشون خوش باشه

احساس بدی میکنم انگار باید اجازه بگیرم از خواهری که میخواد سر به تنم نباشه از حسادت خودم هیچ وقت دوس نداشتم کسیو معذب کنم یا چیزیو تحمیل کنم بهش ولی انگار بقبه این وظیفشونو خوب انجام میدم 

به خونواده ها اطلاع میدیم

مگه میشه اطلاع نداده رفت سفر؟ولی خداحافظی طور نیست فقط میگیم داریم میریم 

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

ما هر بار مسافرت میرفتیم شوهرم تا دم در خونه پدرش میرفت منم حق میدادم ولی همیشه یه جورایی طلبکارانه نگام میکردن مثلا  رو به من میگفتن چرا میرین ؟ مسابرت هم منظور خونه پدرمه که دور بود خلاصه دماقشون تا زانوها آویزون بود و فقط از پسرشون خداحافظی میکردن. منم به شوهرم گفتم حق نداره از این به بعد منو با خودش ببره قبلش تشریف ببره از عزیزانش خداحافظی کنه. دیگه باهاش نرفتم متوجه هم شدن 😉

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

ما كه زنگ نميزنيم خداحافظي بكنيم اما چون با مامانم تقريبا هر روز حرف ميزنم خول معمولا از قبل از مسافرت ام خبردار ميشه اما خانواده شوهرم شهرستان انند اصلا نميفهمن رفتيم سفر و برگشتيم حتي مسافرت خارج از كشور رفته بوديم رو اولش متوجه نشده بودن بعدا فهميدن

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

ما معمولا بخوایم سفر بریم خانواده هامون اطلاع دارن منکه خانوادم چه خودشون بخوان برن سفر چ ما بخوایم بریم یا میان خونمون یا باید مابریم که همدیگرو ببینیم و خداحافظب کنیم چون خانوادم خیلی عاطفی ان

ولی همسرم یه روز قبل مسافرت در حد اطلاع دادن به مادرش زنگ میزنه

1651