2726
عنوان

شهادت ابراهیم هادی. و حاجتمندان

| مشاهده متن کامل بحث + 11170 بازدید | 933 پست
عزیزم ارررروم باش منظورش شما نبود همون کاربر کافر اتوسا رو گفت ولی تو ریپلای ازاده بیان کرد عزیزم ج ...

خب اون هیچی سوتفاهم بوده.

من دیشب اف بودم برای من گروه تعیین کرده مهلتشم فقط دیشب بوده شما باشی حرصت درنمیاد؟؟

اون خانوم محبت کرد گفت اگه صلواتت مونده بیا سه تایی بفرستیم گفتم نه اخه نمیدونم ازاده فرستاده یا نه

خب اگه میخواستم خودم میگفتم دیگه!!

الان اصن قاطی کردم چیکار کنم

گردن خودشونه چون من روحمم خبر نداشت

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اون هیچی سوتفاهم بوده. من دیشب اف بودم برای من گروه تعیین کرده مهلتشم فقط دیشب بوده شما باشی حرص ...

شما چقد فرستادی؟

ازاده ۵۰۰ تا واست فرستاده 

تو یه گروه ۳۵۰ هم بودی

اگه مشکل ۳۵۰ صلوات من میفرستم به نیت تو عزیزم ❤

چیناره جون چون گفتی نمیرسی خواست کارت راه بیفته سهم سه نفره گداشت عزیزم نخواست مدیون بمونی 

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
خب اون هیچی سوتفاهم بوده. من دیشب اف بودم برای من گروه تعیین کرده مهلتشم فقط دیشب بوده شما باشی حرص ...

برو دوستامونو از اون تاپیک صدا کن عزیزم چیناره بنده خدا خیلی زحمت کشید عزیزم 

ان شالله دلت شاد بشه

2728
شما چقد فرستادی؟ ازاده ۵۰۰ تا واست فرستاده  تو یه گروه ۳۵۰ هم بودی اگه مشکل ۳۵۰ صلوات من میف ...

من 500فرستادم ازاده هم قرار بود500برام بفرسته ولی چون ساعت ده شب بود ترسیدم نتونسته باشه و بمونه گردنم گفتم بهش بگم ببینم چیکار کرده

که وقتی اون خانوم گفت بیا سه تایی بفرستیم گفتم نه چون نمیدونم ازاده چیکار کرده شاید فرستاده باشه.خلاصه قبول نکردم.

خب خواسته کار من راه بیوفته که من دیشب اف بودم وقتی برای من گروه مشخص کرد...خبر نداشتم که صلوات بفرستم....باید دیشب فرستاده میشد.

نه عزیزم زحمت ننداز خودتو مشکل نیست350تا

شما بگو 500تا

تا اخر عمرم صلوات بفرستی کمه از بس مزایا و ثواب داره

میگم من اصن خبر نداشتم

نیت من همون هزارتا بود که با ازاده نصف نصف فرستادیم

شما ناراحت نمیشی صبح پاشی ببینی دیشب برات 350تا صلوات گذاشتن خودتم نه نیتی داشتی نه خبری؟

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

منم ۱۰۰۰تا میفرستم ازهمگی قبول باشه وحاجت رواشین الهی آمین

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی درست مثل آب کردن کوه یخ با " ها " است ..چاره ای نیست! باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد..."استاد قمشه ای"
برو دوستامونو از اون تاپیک صدا کن عزیزم چیناره بنده خدا خیلی زحمت کشید عزیزم  ان شالله دلت شاد ...

اونو قفل کرده چجوری بیارمشون
 وگرنه من تو این تایپیک اصلا مسله دیشبو پیش نمیکشیدم  

اونو قفل کرده چجوری بیارمشون  وگرنه من تو این تایپیک اصلا مسله دیشبو پیش نمیکشیدم    

عزیزم خودتو بیخودی داری ناراحت میکنیا ، تاپیک پر از انرژی مثبته ی سوتفاهم دوستانه ست

پاشو ختمتو انجام بده عزیزم😘😘

عزیزم خودتو بیخودی داری ناراحت میکنیا ، تاپیک پر از انرژی مثبته ی سوتفاهم دوستانه ست پاشو ختمتو انج ...

خو الان من میخواستم بازم هزارتایی بردارم با اون دیشبی میشه 1300تا..  من دیشب تو هزارتاییش مونده بودم

خو الان من میخواستم بازم هزارتایی بردارم با اون دیشبی میشه 1300تا..    من دیشب تو هزارتایی ...

اگه تونستی یکی دو ساعت بعد ی تاپیک بزن قفل کن لینک اینجارو بزار که تو صلوات بچه ها سهیم بشی عزیزم من تا حالا دو تا زدم 😁

2706