2737
2734
عنوان

شهادت ابراهیم هادی. و حاجتمندان

| مشاهده متن کامل بحث + 11172 بازدید | 933 پست
دیشب رو میگی؟؟؟؟این یه ختم دیگه هس 

نه آلان فرستادم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم           ای که از یار نشان میطلبی یار کجاست ؟ همه یارند ولی یار وفادار کجاست؟ 🌹در انتظار مهدی موعود عج 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 وای چقدر مهربونی گلم امیدوارم به حق این شهید ابرو مند خدا گره از کار تو باز کنه و شاد بشی .... ...

ممنون عزیزم همچنین شماودوستای گلمون 1000تادیگه هم برای حاجت روایی همه ی کاربرایی که تو این ختم شرکت کردن میفرستم که ان شاءالله خداهمه مونو به حق خانم فاطمه زهراو به وساطتت شهیدهادی حاجت روامون کنه آمین 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
برا منم دعا کنین این ماه حامله شم 

لطفا بعد از اتمام اعلام کحید بچه ها ممنونم

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
ممنون عزیزم همچنین شماودوستای گلمون 1000تادیگه هم برای حاجت روایی همه ی کاربرایی که تو این ختم شرکت ...

ان شالله عزیزم. فدای تو قشنگم

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
حاجت روا بشی بقیه اش رو هم بفرست دیگه 

وقت کنم چشم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم           ای که از یار نشان میطلبی یار کجاست ؟ همه یارند ولی یار وفادار کجاست؟ 🌹در انتظار مهدی موعود عج 🌹
2738

بچه ها من برم نهار بار بزارم سما اسمتون رو بزارید میام لایکتون میکنم. نگران نباشید اسم که گذاشتین برید صلواتهاتون رو بفرستین تا 12 شب مهلت دارید

2706