2733
2734
عنوان

شهادت ابراهیم هادی. و حاجتمندان

| مشاهده متن کامل بحث + 11172 بازدید | 933 پست

بچهها لطفا بعد از اتمام صلواتهاتون بیاید اعلام کنید فرستادین ..و اینکه نیت کردین حتما بفرستین یه وقت یا دتون نره ...لطفا اگه نفرستادین اعلام کنید ختم فقط امروز هست تا ساعت 12 شب مهلت دارید

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

بچهها لایک کردن به منزله رفتن اسمتون در لیست هست ببخشید اگه جواب همتون رو نمیدم اما هواسم هست کی اومد اسم داد

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰۰۰تا

حاجت روا باشی عزیزم فک کنم شما تو ختم دیروزم بودین ان شالله بهترینها قسمتت بشه

2728
دوستانی که زندگی این شهید بزرگوار رو خوندن اطلاع دارن چقدر دست ادم ها رو میگیره  اندشالله گروه ...

پسرخاله پدر من هستن😊

دوست عزیزم واسه حاجت دلم صلوات میفرستی🙏...خیلی گناه دارم😢...ممنونتم رفیق❤
2738
منم ۱۰۰۰ تا صلوات 

مینویسم هسم همتون رو لایک کردن به معنی رفتن اسمتون تو لیسته بچه ها لطفا یادتون نره اعلام کنید خواهشا که فرستادین

حاجت روا باشی عزیزم فک کنم شما تو ختم دیروزم بودین ان شالله بهترینها قسمتت بشه

بله عزیزم دیروزم بودم ان شالله همه بچه ها تاپیک حاجت روا بشن

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706