2703
2553
عنوان

شهادت ابراهیم هادی. و حاجتمندان

11170 بازدید | 933 پست

به قول دوستمون میخوام گلریزون کنید و این شهید مظلوم رو راهی کنیم  اول نیت کنید به نیت حاجت تمام افراد شرکت کننده و منه حقیر. ..و صلوات بفرستید هر چندتا که میفرستید اعلام کنید فقط از 1000 تا کمتر نباشه .....در اخر سر من تعداد صلواتها رو میشمارم 

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

دوستانی که زندگی این شهید بزرگوار رو خوندن اطلاع دارن چقدر دست ادم ها رو میگیره 

اندشالله گروه بچه های ما جز اونا باشیم

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوهزار تا میفرستم

کشیده شدن ته ریش همیشگی ات روی گونه های من... لذتی انکار ناپذیر است ...دلم میخواهدصورتت ته ریش داشته باشد تامن بهانه ای داشته باشم برای دوباره بوسیدنت
2456
2714

بچه ها هر کس لایک نردم اسمش میره تو لیستم و در اخر صلواتها رو میشماریم. در ضمن دیشب تو تاپیک قبلیم همتون گلبارون کردین دوستتون دارم ان شالله همگی حاجت روا یشید

منم هزارتا

امروز یه کاری باید برای خونمون انجام بشه که خیلی برام مهمه صبح تو فکرم بود اگه کارام انجام شه هزارتا صلوات بفرستم چه بهتر که هدیه بشه به این شهید بزرگوار 

تورو خدا دعا کنین کارام رو روال بیفته از دیروز زندگیم خیلی آشفته است انشاالله همهتون حاجت روا شین

خدایا تنها نذار دلی را که تنها امیدش تویی

1000 تا 

در خیالات خودم،در زیر بارانی که نیست...میرسم باتو به خانه،از خیابانی که نیست...می نشینی روبرویم،خستگی در میکنی...چای میریزم برایت،توی فنجانی که نیست...باز میخندی ومی پرسی که حالت بهتر است؟باز می خندم که خیلی،گرچه می دانی که نیست...شعر میخوانم برایت،واژه ها گل می کنند...یاس ومریم می گذارم،توی گلدانی که نیست...چشم می دوزم به چشمت،می شود آیا کمی...دستهایم را بگیری،بین دستانی که نیست...وقت رفتن می شود،بابغض می گویم نرو...پشت پایت اشک می ریزم،در ایوانی که نیست...می روی وخانه لبریز ازنبودت می شود...باز تنها می شوم،بایاد مهمانی که نیست...
منم هزارتا امروز یه کاری باید برای خونمون انجام بشه که خیلی برام مهمه صبح تو فکرم بود اگه کارام انج ...

ان شالله همگی حاجت روا بشید

2706