1391
1363
عنوان

شهادت ابراهیم هادی. و حاجتمندان

| مشاهده متن کامل بحث + 10685 بازدید | 934 پست

منم ۱۰۰۰تا میفرستم ازهمگی قبول باشه وحاجت رواشین الهی آمین

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی درست مثل آب کردن کوه یخ با " ها " است ..چاره ای نیست! باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد..."استاد قمشه ای"
برو دوستامونو از اون تاپیک صدا کن عزیزم چیناره بنده خدا خیلی زحمت کشید عزیزم  ان شالله دلت شاد ...

اونو قفل کرده چجوری بیارمشون
 وگرنه من تو این تایپیک اصلا مسله دیشبو پیش نمیکشیدم  

عیبی نداره روزی میرسه که دوباره میگی منو ببخش ومیگم فایده نداره

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

اونو قفل کرده چجوری بیارمشون  وگرنه من تو این تایپیک اصلا مسله دیشبو پیش نمیکشیدم    

عزیزم خودتو بیخودی داری ناراحت میکنیا ، تاپیک پر از انرژی مثبته ی سوتفاهم دوستانه ست

پاشو ختمتو انجام بده عزیزم😘😘

عزیزم خودتو بیخودی داری ناراحت میکنیا ، تاپیک پر از انرژی مثبته ی سوتفاهم دوستانه ست پاشو ختمتو انج ...

خو الان من میخواستم بازم هزارتایی بردارم با اون دیشبی میشه 1300تا..  من دیشب تو هزارتاییش مونده بودم

1387
خو الان من میخواستم بازم هزارتایی بردارم با اون دیشبی میشه 1300تا..    من دیشب تو هزارتایی ...

اگه تونستی یکی دو ساعت بعد ی تاپیک بزن قفل کن لینک اینجارو بزار که تو صلوات بچه ها سهیم بشی عزیزم من تا حالا دو تا زدم 😁

1376
اگه تونستی یکی دو ساعت بعد ی تاپیک بزن قفل کن لینک اینجارو بزار که تو صلوات بچه ها سهیم بشی عزیزم من ...

فکر خوبیه

مرسی فداتشم ایشالا حاجت روا بشی

1226
خب اون هیچی سوتفاهم بوده. من دیشب اف بودم برای من گروه تعیین کرده مهلتشم فقط دیشب بوده شما باشی حرص ...

عزیزم ناراحتی نفرست بهت خوبی هم نیومده ختم تو 1000 تا بود اومدی گفتی 500 تا فرستادم بقیه اش مونده ازاده هم اومد گفت فرستادم الان مشکلت جیه؟؟؟؟؟نفرست میتونی بری چرا دعوا داری ...ازاده تا خبر بده طول کشید من خواستم ختمت کامل بشه واقعا متاسفم

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
1390