2726
عنوان

چند تفکر غلط راجع به تناسب اندام

| مشاهده متن کامل بحث + 2263 بازدید | 52 پست
اون پشت رونم یکم برجستگی داره لازم نیست اونو کوچیکش کنم؟ دو ماه دیگه مجلس داداشمه میخوام ماکسی بگیر ...

من اصلا حلقه رو قبول ندارم

پشت رون منظورت پهلوی رون هست؟

چرا دیگه اونم باید کم بشه 

پاهات که عضلانی بشه اونم درست میشه 

تا دوماه تغییر میکنی خصوصا پهلو و شکمت ولی حجم گیری خیلی زمان میبره

🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن خراطین تاثیری داره اون قسمت گودی بزنم؟ یا برای باس نم استفاده کنم خوبه بنظرت

اونو نمیدونم والا

خودمم برای سینه خریدم مشکوکم هستم بهش به اصل بودنش هنوزم استفاده نکردم

میگن موثره ولی برای گودی بالای رون تا بحال نشنیدم

🧚‍♀️
اونو نمیدونم والا خودمم برای سینه خریدم مشکوکم هستم بهش به اصل بودنش هنوزم استفاده نکردم میگن موثر ...

باشه مرسی عزیزم که وقت گذاشتی شرمنده پر حرفی کردم.اگه سوالی داشتم بعدنا توی همین تاپیک بهت پیام میدم مرسی😍

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕
2728
باشه مرسی عزیزم که وقت گذاشتی شرمنده پر حرفی کردم.اگه سوالی داشتم بعدنا توی همین تاپیک بهت پیام میدم ...

خواهش میکنم این چه حرفیه

باشه عزیزم مشکلی نیست تا جاییکه بتونم کمکت میکنم😘

🧚‍♀️
من اصلا حلقه رو قبول ندارم پشت رون منظورت پهلوی رون هست؟ چرا دیگه اونم باید کم بشه  پاهات که ...

عزیزم شما مربی هستی؟

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....

سلام من کاردیو ثبت نام کردم ،درواقع تلفیقی از کاردیو و ایرفیت، الان استرس دارم که نکنه باسن و سینه هام کوچیک بشه، فقط میخوام اندامم خوش تراش تر باشه،بنظرت ممکنه اندامم بهم بریزه؟ آخه تمریناتشون خیلی سنگینه