2726

دوتا ساختمون هستن پیش فروش بنظرتون کدوم بهتره لطفا بادلیل ومنطق جواب بدین وراهنمایی کنید

خونه اول تو یه ساختمون 9واحده

طبقه دوم 

اسانسور

پارکینگ 

حیاط

انباری

بالکن  بزرگه وپنجرش روبه ساختمون پشتیش باز میشه یعنی روب خیابون نیست

کابینت وکمد دیواری وشیرالات  ومنبع وینام وهود وابگرمگن وروشویی به عهده خودمونه

جاشم خوبه باشگاه وبانک وپاساز پیششه 

105میلیون نقد

40میلیون وام 17درصد

کلیدتحویل سال دیگه برج 10/11

برق وگاز واب هم داره 

خونه دوم تو یه ساختمون سه واحده 

ک میشه طبقه سوم و44پله داره

بدون اسانسوروپارکینگ

یه حیاط داره ک جا سه ماشین میگیره

بالکن کوچیک

پنجره روب کوچه 

کابینت وکمددیواری وشیرالات وروشویی نصبه میکنه ولی

هود وابگرمکن ومنبع ودینام نمیزاره 

کلیدتحویل برج 1تقریبا تکمیله 

وسط شهره مغازه وبانک وپاسازم پیششه

92متر

110میلیون نقد

40میلیون وام

اب وبرق وگازم داره 

خب کدوم بهتره باتوجه ب شرایطشون 

دلیل هم بگید

هردوساختمون92متره مفیده ودوخوابه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مسلما و قطعا اولی.... 44پله رو هر روزی بخای بری ک زانویی برات نمیمونه فکر روزای سخت بیماری زایمان خودت یا بیماری پدرمادراتون رو بکن کسی ک بخاد بیاد خونت 44پله😲😲

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

اولی ویوو خوبی نداره ودلگیره 

دومی اسانسور نداره سخته 

اولی چون  بدون اسانسور خیلی سختت میشه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
اپارتمان بدون پارکینگ و اسانسور بدرد نمیخوره قطعا اولی

شوهرمم همینو میگه فقط عیبش اینه ک بالکن وپنجرش روبه ساختمون پشتیش باز میشه یعنی دوتا ساختمون روب رو همن

اولی

چون آسانسور داره بهتره انبارشم چیز خوبیه

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
شوهرمم همینو میگه فقط عیبش اینه ک بالکن وپنجرش روبه ساختمون پشتیش باز میشه یعنی دوتا ساختمون روب رو ...

ابن عیب در مقابل نبود پارکینگ و اسانسور هیچی نیست ..به نظرم بالکن پشت باشه و دید نداشته باشه بهتره دیگه لازم نیست با حجاب بری بالکن

نور دهی هم خیلی مهمه ببین نور کدوم بهتره و محله ای که هستن 

جوری باشه که اگه یه روزی بخوای بفروشی جای بهتر بخری راحتتر به فروش بره 

ساختمون بدون اسانسور هم اگه زیاد در رفت آمدین خیلی سخته مخصوصا واسه زمان بارداری 

حق داری نظر سنجی کنی با این توصیفات یکم سخته اما قیمتشون خوبه خوشبحالتون ما با 300-400 میلیون نمیتونیم خونه بخریم   

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
ابن عیب در مقابل نبود پارکینگ و اسانسور هیچی نیست ..به نظرم بالکن پشت باشه و دید نداشته باشه بهتره د ...

ببین اینجوری ک شما میگی نیست ساختمون پشتیش هم پنجره وبالکنش روب رواین بالکن وپنجرشه 

مشکلش فقط همینه

2706