2726
عنوان

کاش مردا یه ذره فهم داشتند

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 61 پست
این عدم درک و نفهمیدن همسر توی شما زنها هم کم نیست نفهمی به جنسیت طرف بستگی نداره به تربیت خانوا ...

بله. موافقم

ولی تربیت بستگی زیادی به طایفه و پیشینه ادم داره

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
اره موافقم البته نه اینکه فقط ترکها اینطور باشن من همسرم فارسه ولی خب سلطه گره موافقم عشق تو درون اد ...

اینو خوب گفتی.

عشق ک بمیره انگیزه ای نیست برای زندگی

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره موافقم اینم هست  ولی در کل جنس مرد اسیب رسانه

زن بخواد آسیب برسونه یک کشور هم جلودارش نیست

از قابلیتهای خودتون غافل نشید😉

هم پدر شدم و هم مجرد............................جدا شدم و با دخترم زندگی میکنم
زن بخواد آسیب برسونه یک کشور هم جلودارش نیست از قابلیتهای خودتون غافل نشید😉

واقعا!

2728
گفتم که غافل نباشید🙂

ما تا بخودمون اسیب نزنیم به ملت مردا نمیتونیم اسیب بزنیم

از من به همه دخترهای فارس نصیحت عروس ترک ها نشید مگر مطمئن باشید شما را آدم حساب میکنن فکر نکنید ...

وای وای وای وای وای به شدت باهات موافقم به شدت منم عروس ترکام اصلا اداب معاشرت بلد نیستن فقط با همزبون خودشون خوبن

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
وای وای وای وای وای به شدت باهات موافقم به شدت منم عروس ترکام اصلا اداب معاشرت بلد نیستن فقط با همزب ...

واقعا خوشحالم که همه همینو میگن

تازه بمن تهمت میزدن که تو اهل معاشرت نیستی

بسادگی خودم افسوس میخورم که دفاع میکردم از خودم.

و حرفشونو بخودشون بر نمیگردوندم

واقعا خوشحالم که همه همینو میگن تازه بمن تهمت میزدن که تو اهل معاشرت نیستی بسادگی خودم افسوس میخور ...

خیلی اخلاقشون با غریبه مضخرفه من که متنفرم ازشون

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
خیلی اخلاقشون با غریبه مضخرفه من که متنفرم ازشون

دقیقا. 

من سعی میکنم نبینمشون

ولی خودشو چی کنم؟

جلوی چشممه

دقیقا.  من سعی میکنم نبینمشون ولی خودشو چی کنم؟ جلوی چشممه

مال من خودشو اینقدر دعوا کردم که درست شده والان خانوادش مخصوصا خواهر کوچیکش جرات نداره بهم بگه تو 

زن بخواد آسیب برسونه یک کشور هم جلودارش نیست از قابلیتهای خودتون غافل نشید😉

اره موافقم ولی این زن زمانی موفق میشه که مردی دل به دلش بده والا تنهایی کاری از پیش نمیبره

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706