2733
2739
عنوان

کاش مردا یه ذره فهم داشتند

754 بازدید | 61 پست

اگر مردا یه ذره فهم داشتند زندگی برای ما زنا جذاب تر بود

از خانوما میخوان یک شریک ج.ن.س.ی تمام عیار باشند که لذت ببرند

ولی نمیفهمند ک زنها در گیر عواطفند

آخه حماقت هم حدی داره، وقتی همیشه پشت خانواده خودشونن و در هر حالتی جلد اونا هستند، نمیفهمن چه حس بدی به یک زن دست میده

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

من که دارم دق میکنم

خدا هرجی ادم نفهمه ب سزای اعمالش برسونه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

شوهرم فهم و شعور داره اما ابراز احساسات اصلا بلد نیست، حرف هم نمیزنه، خانواده اش خوبن واقعا ولی شوهرم کاملا مدافع اونهاست، یعنی میدونم اگه بحثی پیش بیاد طرف اونا رو میگیره

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرم فهم و شعور داره اما ابراز احساسات اصلا بلد نیست، حرف هم نمیزنه، خانواده اش خوبن واقعا ولی شوهر ...

اینا به سیاست زن هم خیلی ربط داره

بحث و جدل درمورد خانوادش مرد رو به خانوادش نزدیک و از همسرش دور میکنه ( اینو یه روانشناس عالی میگفت)  باید بلد باشیم وقتی مشکلی از طرف خانوادش هست چجوری مطرح و عنوان کنیم

2738
اینا به سیاست زن هم خیلی ربط داره بحث و جدل درمورد خانوادش مرد رو به خانوادش نزدیک و از همسرش دور م ...

به خدا من تمام این سیاست و به کار بردم به وقتش محبت کردم و به وقتش کشیدم کنار ولی همسرم فکر میکنه محبت کردنموظیفمه و اون هیچ وظیفه ای نداره

اینا به سیاست زن هم خیلی ربط داره بحث و جدل درمورد خانوادش مرد رو به خانوادش نزدیک و از همسرش دور م ...

بله

ولی اگر خانوادش یه خانواده ای باشند ک کلا عروس غریبه باشه و خدمتکار بدونن چی؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

از من به همه دخترهای فارس نصیحت

عروس ترک ها نشید

مگر مطمئن باشید شما را آدم حساب میکنن

فکر نکنید میشه بسادگی گذشت . توی خصوصی ترین روابط تون اثرگذارن فامیل مرد

خلاصه تاپیک زدم چبزی که خودم باورم شده از ته دل بگم

خانواده شوهرمنم کم نمی آوردن... اگه دستشون بود دوست داشتن من آشپز و پرستار نوه هاشون باشم

بله چند سال اول زندگی فشار می اوردن بیا خونه تکونی و من هر بار پیچوندم.

قابل هضم نبود برام خونه تکونی عروس در خانه ای ک چهار تا دختر و چهار تا پسر هست

الان عروسای دیگه هم فهمیدن و نمیکنند

2706