2703
2553
ممنونم عزیز دلم لطف داری.بپرس

ببخشید میدونم وقتش نیس ولی تاپیکات رو خوندم البته صفحه اولش رو..همون پسر عراقی چی شد؟

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیز دلم لطف داری.بپرس

ببخش اینو میگم خیلی کنجکاو شدم..

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
مرسی عزیز دلم بذار یکم  حالم بیاد سر جاش برات همین دعاهارو میخونم خدا هرچی میخوای بهت بده

مرسی عزیزم واسم ی صلوات هم بفرستی کافیه..یک سوره یس هدیه به حضرت زهرا کن انشالله به عافیت باشه

2720
ببخشید میدونم وقتش نیس ولی تاپیکات رو خوندم البته صفحه اولش رو..همون پسر عراقی چی شد؟

خواهش میکنم. اون تموم شد آذرماه.اینم عشق زمان بچگیمه بخاطر اخلاقش باهاش سرد شده بودم. ولی وقتی فهمیدم بخاطر من قرص خورده از ترس و عذاب وجدان دارم ازبین میرم. چون طولانی مدت باهاش بودم ۷سال بیشتر نمیتونم تحمل کنم چیزیش شه

2714
خواهش میکنم. اون تموم شد آذرماه.اینم عشق زمان بچگیمه بخاطر اخلاقش باهاش سرد شده بودم. ولی وقتی فهمید ...

عزیزم ان شاالله که خوب میشه،،

قربونت الان در چه حاله مریضتون؟

آنزیمای کبدش رو ۶۱ بود.اومد رو ۵۵.بعد دوباره رفت رو ۶۰.فعلا مرخص شده ولی تحت نظره.البته یه آنزیمش خوبه یکیش دکتر میگه بازی درمیاره

2706