1619
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

استارتر جونم ان شاالله که خوب میشه عزیزت...براش دعا میکنم...میتونم یه سوال بپرسم

..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم...۱۴ حمد و ی آیت الکرسی میخونم،انشالله سلامتیشون رو به دست بی ...

مرسی عزیز دلم بذار یکم  حالم بیاد سر جاش برات همین دعاهارو میخونم خدا هرچی میخوای بهت بده 

چی شد دوست پسرت خوب شد؟جواب ازمایشش اومد؟انشالله خدا شفاش بده دختردایی منم خودکشی کرد رفت تو کما ولی ...

نمیدونم فعلا هرروز آزمایش میگیرن دیروز گفت دکتر ۱۵ درصد کبدش از کار افتاده. امروزم باز میاد دعا کنید ناامیدمون نکنه.دعا کنید بیشتر از این از کار نیفته 

8
ممنونم عزیز دلم لطف داری.بپرس

ببخشید میدونم وقتش نیس ولی تاپیکات رو خوندم البته صفحه اولش رو..همون پسر عراقی چی شد؟

..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
مرسی عزیز دلم بذار یکم  حالم بیاد سر جاش برات همین دعاهارو میخونم خدا هرچی میخوای بهت بده

مرسی عزیزم واسم ی صلوات هم بفرستی کافیه..یک سوره یس هدیه به حضرت زهرا کن انشالله به عافیت باشه

1523
ببخشید میدونم وقتش نیس ولی تاپیکات رو خوندم البته صفحه اولش رو..همون پسر عراقی چی شد؟

خواهش میکنم. اون تموم شد آذرماه.اینم عشق زمان بچگیمه بخاطر اخلاقش باهاش سرد شده بودم. ولی وقتی فهمیدم بخاطر من قرص خورده از ترس و عذاب وجدان دارم ازبین میرم. چون طولانی مدت باهاش بودم ۷سال بیشتر نمیتونم تحمل کنم چیزیش شه

خواهش میکنم. اون تموم شد آذرماه.اینم عشق زمان بچگیمه بخاطر اخلاقش باهاش سرد شده بودم. ولی وقتی فهمید ...

عزیزم ان شاالله که خوب میشه،،

1645