2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه تولد که بگیریم؟؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

یه لحظه شوهرم رو با شورت صورتی تصور کردم بر خود لرزیدم🤣

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اون وقت به اون مرد صورتی پوش باید گفت زن  اخ اخ اخ

زن بودن عیبه؟🤔

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
کی گفته ؟😒😒 اتفاقا مرد هایی که این چیزا براشون مهم نیست و هر رنگی‌خوششون بیاد میپوشن با اعتماد به ...

منظور استارتر لباس زیر بود نه لباس رو 

از نظر من و تمام کسانی که نظر دادن لباس زیر صورتی برا مردا چندش آوره 

حالا شما هر جور راحتین 

نظر هر کس برا خودش محترمه 

لباس رو هر کس هر چی دلش میخواد میپوشه 

منم خودم موافق رنگای شادم 

صورتی آبی لیمویی سرخابی .....

چرا ولنتاین رو اینقدر سخت گرفتید آخه؟! لباس زیر صورتی؟!😧😧

چند تاشاخه گل و شکلات یه کادو که صرفا ارزش معنوی داره بگیرید برا هم به اندازه جیبتون،،،همینه فقط چرا اینقدر پیچیده می کنید همه چی رو؟ 

اصلا ولن برا دوست دختر دوست پسراست که کنار هم باشن و شاد باشن وگرنه  شما ها ک زن و شوهرین هر روزتون باید روز عشق باشه دیگه (استغفراالله😠😟 )