1232
1247

ولنتاین نمیگیریم اصلا

شوهرمم لباس صورتی(از هر نوعش)نمیپوشه اصلا

باحال بود دمت گرم  

دکترم یه امیدایی بهم داده،شمام لطفا با فرستادن یه صلوات از خدا بخواید کمکم کنه مامان بشم.حیفه شوهرم بابا نشه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه. خدایاشکرت

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
اون وقت به اون مرد صورتی پوش باید گفت زن  اخ اخ اخ

کی گفته ؟😒😒 اتفاقا مرد هایی که این چیزا براشون مهم نیست و هر رنگی‌خوششون بیاد میپوشن با اعتماد به نفس تر هستن

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
1213
واای فک کن😂

صورتی خال خالی 😍😍😍 با پاپیون بنفش 😝😝😝

زنِ زندگی فقط خانومِ بیژن بنفشه خواه ... با اینکه‌ میدونه شوهرش بنفشه رو میخواد ، بازم پاش مونده 😐 بیاید مثل زن بیژن باشیم 😐😐😐

یه لحظه شوهرم رو با شورت صورتی تصور کردم بر خود لرزیدم🤣

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1167
اون وقت به اون مرد صورتی پوش باید گفت زن  اخ اخ اخ

زن بودن عیبه؟🤔

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
کی گفته ؟😒😒 اتفاقا مرد هایی که این چیزا براشون مهم نیست و هر رنگی‌خوششون بیاد میپوشن با اعتماد به ...

منظور استارتر لباس زیر بود نه لباس رو 

از نظر من و تمام کسانی که نظر دادن لباس زیر صورتی برا مردا چندش آوره 

حالا شما هر جور راحتین 

نظر هر کس برا خودش محترمه 

لباس رو هر کس هر چی دلش میخواد میپوشه 

منم خودم موافق رنگای شادم 

صورتی آبی لیمویی سرخابی .....

چرا ولنتاین رو اینقدر سخت گرفتید آخه؟! لباس زیر صورتی؟!😧😧

چند تاشاخه گل و شکلات یه کادو که صرفا ارزش معنوی داره بگیرید برا هم به اندازه جیبتون،،،همینه فقط چرا اینقدر پیچیده می کنید همه چی رو؟ 

اصلا ولن برا دوست دختر دوست پسراست که کنار هم باشن و شاد باشن وگرنه  شما ها ک زن و شوهرین هر روزتون باید روز عشق باشه دیگه (استغفراالله😠😟 )

1241