2726

البته هنوز مجردم😒😒 اول دعا کنید باباش بیاد بگیرتم😂واااای اصن عاشق نی نی م😃بچه ها فامیلمونو میبینم دام واسشون قنج میره😀بعضی وقتام میرن رو مخ م دلم میخاد جفت پا برم تو صورتشون😊😊

حوصله م سررفته بود گفتم ی چیزی بگم😊حالا نگید خب چیکار کنیم حالا😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب چیکار کنیم حالا 😂😂

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
من میترسم بچه دار شم افسردگی بگیرم انقد تاپیک افسردگی بعد زایمان خوندم و دیدم 😭😭

اره والا 

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

کسی میدونه دکتر مختاریان در این دوران کرونا مراجعین رو می پذیره یا نه شنیدم کارش تو انتخاب جنسیت حرف نداره

و همه جواب میگیرن من قبلا سر بچه قبلی ام از این دستورات سایت ها استفاده کردم اما به نتیجه مورد نظرم نرسیدم  اتفاقا تو دندان پزشکی با یه خانومی صحبت میکردم میگفت که هر کی پیشش می ره جواب میگیره هم برای پسردار شدن هم برای دختر دار شدن   الان سوال من اینه که چطوری میتونیم غیر حضوری باهاشون در تماس باشیم لطفا اگه کسی شماره ای از شون داره ممنون میشم بهم بده تا ٱخر عمر مدیونش میشم خداکنه بتونم ازطریق تلگرام و واتساب یا اسکایپ باهاش ارتباط برقرار کنم  تودوران کرونا خیلی  حوصله ام سر رفته دلم بچه میخواد