2733
2734
عنوان

مامانا بیان لطفا😙

106 بازدید | 17 پست

پسرم امروز ٨ ماهش شد

وزن ٩٥٠٠ 

قد٧٤

وزن تولد٣٥٠٠

خوبه؟؟ واینک غذا نمیخوره😔

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

خووبه 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماشاالله عالیه.پسر من نوزده ماهشه یازده کیلوئه دکتر میگه خوبه.پسر شما که عالیه

خداحفظش کنه برات عزیزم

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

ماشاالله وزنش خیلی خوبه.

ینی اصلا غذا نمیخورع؟

وزنش فقط باشیر انقد شده؟

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
خوبه عزیزم شایدداره دندون درمیاره

چیزی معلوم نیس.ازاولشم نمیخورد.سرلاکم ب زور میدم یکی دوقاشق😖

ماشاالله وزنش خیلی خوبه. ینی اصلا غذا نمیخورع؟ وزنش فقط باشیر انقد شده؟

اره عزیزم.ن نمیخوره.سرلاک درحد دوقاشق نهاینش سه تا.اونم ی بار فقط 

2738
اره عزیزم.ن نمیخوره.سرلاک درحد دوقاشق نهاینش سه تا.اونم ی بار فقط 

بچه بدنش نیاز به غذای کمکی داره.فقط شیر برا بدنش کافی نیس.من بچم هروقت مریض میشه اصلا لب یه غذا نمیزنه خیلی عذاب اوره

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
بچه بدنش نیاز به غذای کمکی داره.فقط شیر برا بدنش کافی نیس.من بچم هروقت مریض میشه اصلا لب یه غذا نمیز ...

خب نمیخوره چیکارش کنم؟😔

خب نمیخوره چیکارش کنم؟😔

ایشالله که خوب میشه

ولی حتما با دکترش هم مشورت کن.

بچه لاغر نشه😢

خب نمیخوره چیکارش کنم؟😔

یعنی سوپ یا فرنی و حریره و... نمیخوره؟براش آهنگ یا کارتون بزار.بنشونش رو صندلی حواسشو پرت کن.یا مثلن اسباب بازیاشو بریز جلوش مشغولش کن بعد بهش بده بخوره

یعنی سوپ یا فرنی و حریره و... نمیخوره؟براش آهنگ یا کارتون بزار.بنشونش رو صندلی حواسشو پرت کن.یا مثلن ...

همه این کارارو میکنم ولی نمیخوره.

2706