2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته....

799 بازدید | 55 پست

بچه هاتوروخداواسم دعاکنید.....دعاکنیدبچم بمونه ....رشدکنه وصحیح وسالم بیادبغلم....سقط نشه.....شوهرم انقدترسیده سمتم نمیاد....خیلی غصه دارم خیلی.....😖😖😖😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

میترسه زیادامیدوارشم مث دفعه قبل که سقط شد😫😫😖😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

براتون دعا میکنم ❤ 

ایشالله چن وقت دیگه ی نینی گوگولی کنارتون نشسته نمیذاره تایپ کنین حرفاتونو 😂😂😂😂😂

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
2738
ایشالا نمیشه عزیزم فکرای منفی رو از سرت ببر بیرون همین فشار روحی باعث سقطم میشه😊

چشم خانمی

براتون دعا میکنم ❤  ایشالله چن وقت دیگه ی نینی گوگولی کنارتون نشسته نمیذاره تایپ کنین حرفاتونو ...

عزیزم...انشالله...بافکرشم ذوق میکنم

توهم لابد مثل منی البته شوهرت همراهت من چی تنهام  شوهرم مرده

بارداری؟

توهم لابد مثل منی البته شوهرت همراهت من چی تنهام  شوهرم مرده

خدا رحمتشون کنه . 

خدا بهتون توجه ویژه داره مطمئن باشین 

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
2706