2726
عنوان

هدیه دادن پلیس به کودک

372 بازدید | 21 پست

یک تجربه رو میخواستم بهتون بگم

من برای اینکه توی ماشین بچم صندلی جلو نشینه یک بار که به طور اتفاقی عقب نشسته بود به شوهرم گفتم بره به پلیس بگه که بیاد بچمو تشویق کنه. 

آقای پلیس هم اومد گفت آفرین عقب نشستی. از این به بعد همیشه عقب بشین.

هر دوی بچه هام به این روش عقب نشین شدن.

برای بچه دومم که میخواستم این کارو بکنم، از قبل دو تا اسمارتیز خریدم گذاشتم توی ماشین که شوهرم بده به پلیسه بده به بچه هام.

امیدوارم شما هم از این تجربه استفاده کنید و نتیجه بده

مال مام عقب میشینه نشینه پدرمونو پلیس در میاره

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

😂 چ پلیسا خسیسن

فک کردم حالا جایزه میده

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راجب پلیس نه. ولی توی همین مایه ها هست من پسرم یک سال و نیمه که بود سوره توحید رو برای یه روحانی خوند و اون هم بهش یه جایزه کوچولو داد. پسرم از اون به بعد عاشق خوندن قرآن شد 🌹

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
پسر من به جای اینکه عقب بشینه همش بغل شوهرمه میچسبه به فرمون اصلا نمیشه کنترلش کرد😕

این خیلی خطرناکه

نباید عادتش میدادی

حالا یه بار اینو امتحان کن. ضرر نداره. 

من اگه برای پسرم تشویق موثر نباشه و دوباره بیاد جلو میخوام از روش تنبیه استفاده کنم. 

یعنی وقتی جلو نشسته پلیس بیاد بهش تذکر بده ☺

2706