1177
44

امشب میخام همسرم رو بخاطر تمام کارهاش ببخشم سخته اما از اصول قانون جذبه برای اینکه خوشبختی جذب کنم باید ببخشمش

کسی مثل من هست؟

😂😂😂😂آفرين 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156

نُچ😑

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

بهترين كارو ميكني

براي جذب اول روحت بايد جلا پيدا كنه🌷

💙ميثاق نازم يكسال و نيمه شد💙پسر مامان در تاريخ ٩٧/٩/٦ اولين بار گف مااااماااا❤️❤️❤️قشنگِ مامان نميدوني وقتي صدام ميكني چ حالي ميشم 💙 وقتايي ك هرجا ميرم با سرعت جت دنبالم مياي😂💙برام بوس ميفرستي💙وقتي غذات تموم ميشه ميگم الهي شكر دستاي توپولوتو ميبري سمت اسمون و از اين كارات كلي ذوق ميكني💙 وقتي ميخوام برم بيرون خودتو ب آب و اتيش ميزني بپري بغلم💙 برام دست دسي ميكني تا برات برقصم💙 قربونت برم ك عاشق عكساي خودتي از ديدنشون سير نميشي💙 وقتي هركي كار بدي كنه يواش ميزنيش اما ب من ك ميرسه بغلم ميكني💙وقتي بهت ميگم سلام كن دستتو ميزاري رو شكمت و ب احترامش خم ميشي💙ميري قايم ميشي تا بيام پيدات كنم💙صداي خنده هاي بلندت هميشه تو گوشمه💙آخ همه ي زندگيم اين شيرين كاريات تا اخر عمر جلو چشممه💙 ❤️منو بابايي عاشقتيم پسرم❤️ 💙
1189
رفیق جان من برای تلخی هایی که کردی میبخشمت چون حداقل رفبق نیمه راه نبودی و موندی

وظیفشه...موندن

من از تبار زنهای تکراری نیستم من از تبار همان تافته ی جدا بافته ام😍
1167
راسش کاش میرفت و نمیذتشت به ازدواج برسه اما بخاطر اینکه من نتونسم ازش دل بکنم موند

این ک خیلی بده...ما فقط یک بار زندگی میکنیم...کاش از اول زنش نمیشدی....درکت میکنم اینکع برا موندنش ب زور متوسل بشی و مدارا کنی

من از تبار زنهای تکراری نیستم من از تبار همان تافته ی جدا بافته ام😍
1182