2733
2734
عنوان

طلاق

328 بازدید | 14 پست

سلام خواهش میکنم کمکم کنید تا حالا هرنوع ختمی بگید انجام دادم .میخام از همسرم جدا بشم ولی همش سنگ میفته جلوی پام.ماشا.. زناکار هست خسیس و ناخن خشکه البته برای من نه زیداش بددهنه همه چی خونمون کف دست خانوادشه حالا هم که طلاق میخام بهم تهمت زده خیلی نماز و دعا خوندم ولی نه رفع تهمت شد نه تونستم از شرش خلاص بشم کسی هست کمکم کنه...؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ذکر یونسیه رو زیاد بگو 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من ظالمین 

چله سوره حشر بگیر چهل روز اگر وسطش یادت رفت دوباره اگر حاجت نگرفتی ناامید نشو از اول

مرتب معوذتین بخون سوره ناس و فلق

ختم استغفار بگیر 

هدیه به امام جواد یه ختم صلوات یا جیزی بردار 

دعای مقاتل ابن سلیمان

سعی کن نماز اول وقت بخونی و پدر و مادرت ازت راضی باشن که دعاشون تاثیر داره

اینا چیزایی هستن که من معمولا گرفتارم تا جایی که از دستم بر بیاد انجام میدم 

التماس دعا

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2738

رفتاراش مشکوک بود،رمز گوشیش رو بهم نمیگفت.تا اینکه یه روز با خنده و شوخی ازش رمز رو گرفتم و وقتی رفته بود حموم رفتم سرِ گوشیش،خدا اون لحظه رو واسه هیچی نیاره همه ی آرزوهایی که واسه زندگی مشترک داشتم جلو چشمام اومد.وقتی چت هاش رو خوندم فقط میگفتم چراااا من...آخه چرااااا ...خیلی تلاش کردم درست بشه ولی نشد.۱سال و۴ماه و۱۶روز تحملش کردم.اینقدر خودخواه بود که وقتی سالگرد ازدواج سوپرایزش کردم زد توو ذوقم و گفت خب که چی...خیلی صبر کردم...البته الان ۶ماهه که دارم میرم دکتر اعصاب و روان...۳بار برام بستری آسایشگاه نوشت ولی خانواده ام قبول نکردند.تنها توصیه ای که میتونم بهتون کنم اینه که گول ظاهر آدما رو نخورید همسر من مداح وخانوادش بشدت مذهبی بودند ولی وقتی رفتم بینشون فهمیدم همه این کارا پوششی بوده تا کثافت کاری هاشون لو نره،و توصیه بعدی اینه که آدما هیچ وقت عوض نمیشن اگه قرار بود عوض شن دیگه اینی که میبینید نبودن،اونا با چیزی که هستن راحتن ولی دلیلی برای تغییر نمی بینن؛من ۲سال از عمرم رو واسه تغییر این آدم گذاشتم نتیجه ش شد تیمارستان و وضعیتی که الان دارم...

ذکر یونسیه رو زیاد بگو  لا اله الا انت سبحانک انی کنت من ظالمین  چله سوره حشر بگیر چهل ر ...

مرسی از کمکت؛ تنها کاری که از دستم برمیاد اینه که برات دعای خیر کنم؛ بازم تشکر از همدردیت

مامانم مخالفه نمیذاره هربار یه بهانه ی جدید رو میکنه... خیلی دعا کردم.فقط منتظر معجزه خدام

الان با شوهرت زندگی میکنی

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
2706