2726
عنوان

دوستای گلم ی سوال دارم

126 بازدید | 11 پست

منو شوهرم ازمایش قبل از ازدواج ک دادیم بهمون گفتن دوتاتون تالاسمی مینور دارید نمیشه ازدواج کنید بعد ک ازمون ازمایش الکتروفورز گرفتن مشخص شد ک نداریم..کسی بوده اینجور اتفاقی واسشون افتاده باشه..توروخدا بگید اگه میدونید..الان واسه بارداری میترسم😢😢

دوست عزیزم واسه حاجت دلم صلوات میفرستی🙏...خیلی گناه دارم😢...ممنونتم رفیق❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره اصلا نگران نباش مشکلی نیست؛بازم میتونی با یه دکتر مشورت کنی

شما کسیو داشتید اینطوری بوده باشه؟ازمایش الکتروفورز دادن؟

اره الان بچه اش یک سالشه..اونارفتن پیش متخصص خون تازه دخترعمو وپسرعموبودن دکترازشون خواست دوباره ازمایش بدن ازمایش دادن دکترم گفت مشکلی نیست فقط بایدبرای اقدام به بارداری وزمان بارداریت تحت نظرم باشی..تازه خواهرشوهرمن موقع اقدامش تیروئیدهم داشت

اره الان بچه اش یک سالشه..اونارفتن پیش متخصص خون تازه دخترعمو وپسرعموبودن دکترازشون خواست دوباره ازم ...

قبل از عقد بهشون گفتن تالاسمی دارید؟

من اینجوری نشنیدم. ولی هم دیدم کسایی که ازمایششون اشتباه شده بود با یه زوج دیگه. هم یه زوج رو میشناسم که با وجود اینکه هردوشون تالاسمی مینور بودن ولی تحت نظر پزشک بچه دار شدن و خدارو شکر بچشون هم کاملا سالمه

ممنون میشم برای 

آره دختر داییم و شوهرش.الان یه دخملی دارن و باردارم هست.الحمدلله سالم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...